İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaşlar 1.5 senedir note 4 kullanıyorum. son 2 aya kadar bir problemim yoktu. fakat 2 aydır telefonum kendi kendine kapanır hale geldi. Herhangi bir işlem yaparken örneğin galeride gezinirken veya kamera açıkken bir anda telefon kapanıyor güç tuşuna ne kadar bassam dahi açılmıyor. cihazı tekrar açmak için batarya söküp takmam gerekiyor. Yani gücünü zorlayacak bir müdahale olduğu zaman pat diye kapatıyor kendini bataryadan kaynaklı bir sorun diye düşünüp cihaza orjinal batarya almama rağmen

Bu konu 2274 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Note 4 Kapanma Sorunu 5,00 2274 Reviews

Konuyu değerlendir: Note 4 Kapanma Sorunu

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 2274 kez incelendi.

@fth202

Note 4 Kapanma Sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaşlar 1.5 senedir note 4 kullanıyorum. son 2 aya kadar bir problemim yoktu. fakat 2 aydır telefonum kendi kendine kapanır hale geldi. Herhangi bir işlem yaparken örneğin galeride gezinirken veya kamera açıkken bir anda telefon kapanıyor güç tuşuna ne kadar bassam dahi açılmıyor. cihazı tekrar açmak için batarya söküp takmam gerekiyor. Yani gücünü zorlayacak bir müdahale olduğu zaman pat diye kapatıyor kendini bataryadan kaynaklı bir sorun diye düşünüp cihaza orjinal batarya almama rağmen sorun bir kaç hafta sonra tekrar etmeye başladı. kapanmasının nedeni ne olabilir yardımcı olabilir misiniz

Teşekkürler...

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Note 4 Kapanma Sorunu

Alıntı fth202 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar 1.5 senedir note 4 kullanıyorum. son 2 aya kadar bir problemim yoktu. fakat 2 aydır telefonum kendi kendine kapanır hale geldi. Herhangi bir işlem yaparken örneğin galeride gezinirken veya kamera açıkken bir anda telefon kapanıyor güç tuşuna ne kadar bassam dahi açılmıyor. cihazı tekrar açmak için batarya söküp takmam gerekiyor. Yani gücünü zorlayacak bir müdahale olduğu zaman pat diye kapatıyor kendini bataryadan kaynaklı bir sorun diye düşünüp cihaza orjinal batarya almama rağmen sorun bir kaç hafta sonra tekrar etmeye başladı. kapanmasının nedeni ne olabilir yardımcı olabilir misiniz

Teşekkürler...
    Aşırı ısınma oluyor mu. Yeni bir kılıf felan aldınız mı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

@fth202

Hayır herhangi bir kılıf kullanmıyorum telefonda normal ısısında öyle aman aman bir ısınma söz konusu değil.

gamblerhacke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @gamblerhacke

Kernel root rom gibi işlemler yapıldı mı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@fth202

Yok root kernel hiçbişey yapılmadı. Kendi üzerinde ne rom.varsa onu kullanıyorum..

444MB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    @444MB

Batarya değişimi yapmışsınız ama sorun hala devam ediyorsa bence bi garantiye (varsa) verin . Olmadı iyi bir telefoncuyba

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ESKİ NİCK: mbyurttutan

Savaşlar için paraları var ama yoksulları doyuramıyorlar.