İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Galaxy Note 4 N910CQ Android 6.0.1 Marshmallow N910CXXU2DPE2 Orijinal Türkiye Romu (Parçalı Rom) Başka yerde yok. OTA üzerinden henüz yayınlanmadı. Sammolie'de bile yok. Orijinal Türkiye Romudur. 6.0.1. ROM Samsung server'inden indirildi. Upload bana aittir. Rom defalarcda denenmiştir. Sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Yükleme işlemi risk içerir. Her türlü sorumluluk size aittir. Dikkat; İşlem sonucu cihaz hafızası komple silinir. (sdcard, sistem vb...)

Bu konu 23496 kez görüntülendi 43 yorum aldı ...
Galaxy Note 4 N910CQ Android 6.0.1 Marshmallow N910CXXU2DPE2 Orijinal Türkiye Romu (Parçalı Rom) 5,00 23496 Reviews

Konuyu değerlendir: Galaxy Note 4 N910CQ Android 6.0.1 Marshmallow N910CXXU2DPE2 Orijinal Türkiye Romu (Parçalı Rom)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 23496 kez incelendi.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 345

@HalukSkywalker

Cevap: Galaxy Note 4 N910CQ Android 6.0.1 Marshmallow N910CXXU2DPE2 Orijinal Türkiye Romu (Parçalı

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Boot döngüsüne takıldım (ayrıca, kurtarma modunda açınca "installing system update" diyor, yaklaşık 1dk. sonra taklaya gelmiş robot simgesi gösteriyor ve "no command" hatası veriyor).

Detaylar: Cihaz Turkcell'in N910CQ'suydu (Türkiye'den alınma). Sonra ben buna CM13 (Android 6) çıkar çıkmaz rootlayıp CM13 kurdum. CM13ü beğenmedim geri dönmek istedim ama ne yaptıysam mümkün olmadı (denemediğim ROM, denemediğim orijinal firmware kalmadı). Bugün bu konuyu görünce umutlandım ama gene olmadı... İngilizce sitelerde okuduğum kadarıyla, CM13, efs partition'ı siliyormuş. Sorun ondan kaynaklanıyor diyolla. Tavsiyesi olan var mı? Bende efsnin yedeği yok. Nasıl düzeltilir bu? Teşekkürler.

Nereden
    İstanbul
    @sfavci

Cevap: Galaxy Note 4 N910CQ Android 6.0.1 Marshmallow N910CXXU2DPE2 Orijinal Türkiye Romu (Parçalı

şimdi yüklicem inş. eski stock romumu internetten bulmuştum ve şarj 30 a indiğinde telefon şarjı bitti olarak algılayıp kapatıyordu bundan öncede sinyal yok diyordu yüzde 40 tan sonra galiba.

Nereden
    Kocaeli
    @SalihArslann

Siteye uzun zamandan beri hiç girememiştim çok değişmiş ve inanılmaz bir görünüme sahip olmuş çok hoş ve güzel bir arayüz olmuş.

Yeri belki burası değil birşeyi merak ettim root atmadan flash lama yapılabilir mi?
    Bilen arkadaşlar varsa cevap verebilirlerse çok sevinirim.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 345