İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

samsung android sm n9100 mt-6589 kore malı note4 telefonum açılmıyor.samsung yazısında kalıyor.rom ve root yukleyemıyorum,telefonum download modunda acılmıyor..lutfen yardım edermısınız.:crying:

Bu konu 600 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
samsung android sm n9100 mt-6589 kore malı note4 telefonum DOWNLOAD MODDA AÇILMIYOR 600 Reviews

Konuyu değerlendir: samsung android sm n9100 mt-6589 kore malı note4 telefonum DOWNLOAD MODDA AÇILMIYOR

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 600 kez incelendi.

Nereden
    istanbul
    @dogankara

samsung android sm n9100 mt-6589 kore malı note4 telefonum DOWNLOAD MODDA AÇILMIYOR

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    samsung android sm n9100 mt-6589 kore malı note4 telefonum açılmıyor.samsung yazısında kalıyor.rom ve root yukleyemıyorum,telefonum download modunda acılmıyor..lutfen yardım edermısınız.

Nereden
    EVDEN
    @mustafa7139

Cevap: samsung android sm n9100 mt-6589 kore malı note4 telefonum DOWNLOAD MODDA AÇILMIYOR

kore malı telefonlar mtk işlemcilidir. mtkişlemcili telefonlar dawnloadmodu yoktur. rom yuklemek istiyorsan sp flashtool kullanman gerekir. dawnload modu dediğin şey telefon kapalıyken sp flash toola yuklemek ıstedıgın romu gosterım dawn load tusuna bastıktan sonra telefonu kapalı biçimde bilgisayara bağlamaktır.