İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar, Okulun vermiş olduğu GM E-Tab 5'e Custom Rom yüklemiştim. TWRP falan. Bazı DOKUNMATİK Sorunları yüzünden Stock ROM'a dönmeye karar verdim. Herşey iyi ve güzeldi Stock ROM'un dosyalarını indirdim, twrp üzerinden kurdum ama işe yaramadı bende bi açıp kapatayım dedim, açtım, herşey normal gibi görünürken tablet bir anda kendine reset atmaya başladı. Bende tamamen kapatım Recovery kısmını açtım yanı TWRP arayüzünde giriş yaptım. Bu arada Android 6.0'dan stock roma

Bu konu 2074 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
E-Tab 5 Custom ROM Hatası 2074 Reviews

Konuyu değerlendir: E-Tab 5 Custom ROM Hatası

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2074 kez incelendi.

GunesTheNeco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    @GunesTheNeco

Drive E-Tab 5 Custom ROM Hatası

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar,

Okulun vermiş olduğu GM E-Tab 5'e Custom Rom yüklemiştim. TWRP falan.

Bazı DOKUNMATİK Sorunları yüzünden Stock ROM'a dönmeye karar verdim. Herşey iyi ve güzeldi Stock ROM'un dosyalarını indirdim, twrp üzerinden kurdum ama işe yaramadı bende bi açıp kapatayım dedim,
    açtım, herşey normal gibi görünürken tablet bir anda kendine reset atmaya başladı. Bende tamamen kapatım Recovery kısmını açtım yanı TWRP arayüzünde giriş yaptım.
    Bu arada Android 6.0'dan stock roma döndüm. Bende belki 6.0 yüklüyken kullandığım şeyler bozmuş olabilir diyerek Dataya Format attım. Kısaca büyük bir SALAKLIK yapmış oldum şimdi tableti açarken General Mobile yazısı dönüp duruyor. Açılmıyor ama TWRP'ye yani Recovery moda girebiliyorum.
    Benim bu dostumu tekrar canlandırmak için yapabileceğim birşeyler varmı? Lütfen arkadaşlar derslerimi ondan çalışıp, ******* Facebook gibi sosyal ağlara ondan bağlanıyordum. Her Türlü Yardımınız Çok İşime Yarar.

Yardımlarınızı bekliyorum...

GunesTheNeco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    @GunesTheNeco

Cevap: E-Tab 5 Custom ROM Hatası

UP.

Lütfen Arkadaşlar Yardım Edebilecek Yokmu?