İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Dün bilgisayardan odin mode ile Polonya romunu kuracaktım. USB hata ayıklamayı açmamışım. Starta bastığımda başlangıç kısmında bayağ bir dondu bende kabloyu çektim.telefonda donup kaldı. Bataryayı çıkardım taktım ondan sonra odin moda tuşlarla bidaha giremedim . Telefon açılıyor. hiçbirsorun yok ama odin moda girlmiyordu. Sonra internetten araştırdım adb ile download moda direk geçmeyi buldum. ordan dowloand moda giriyor. ama hani üstte note 4 . knox bilmem ne felan varya hiçbiri

Bu konu 2877 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Note 4 odin mode açılmıyor. 2877 Reviews

Konuyu değerlendir: Note 4 odin mode açılmıyor.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2877 kez incelendi.

Nereden
    istanbul
    @onur795

Note 4 odin mode açılmıyor.

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Dün bilgisayardan odin mode ile Polonya romunu kuracaktım. USB hata ayıklamayı açmamışım. Starta bastığımda başlangıç kısmında bayağ bir dondu bende kabloyu çektim.telefonda donup kaldı. Bataryayı çıkardım taktım ondan sonra odin moda tuşlarla bidaha giremedim . Telefon açılıyor. hiçbirsorun yok ama odin moda girlmiyordu. Sonra internetten araştırdım adb ile download moda direk geçmeyi buldum. ordan dowloand moda giriyor. ama hani üstte note 4 . knox bilmem ne felan varya hiçbiri yazmıyor.Format attım. Cache felan hepsini formatladım olmadı.örnek şu şekil.

Sonra buraya madem giriyor. bende polonya romu kurmayı bidaha denedim.Ve kurdum. Bura düzelidimi diye bidaha baktım üzerindeki tuşlarlarla kesinlikle buraya girmiyor. adb ile sadece giriyor. şimdi size bir kaç sorum olacak.

1) Bunu düzeltme şansımız varmı?
    2) Knox sayacı gözükmedi için rootlasam biraz öyle kullanıp sonra servise düzelttirsem nasıl olur ?
    3) Servise versem kullanıcı hatası olarak garantiyi iptal eder mi ?

- - - Ek olarak - - -

başka telefon olmadığı için resmi internetten bulup ordaki yazıları paint ile sildim .

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Note 4 odin mode açılmıyor.

cihazın garantisi varsa aynen bu şekilde götürün. tabii ki orjinal rom yüklü ve root olmaması lazım. sizin düzeltme şansınız zor gibi.

not: adb ile download mod a nasıl girdiniz.

Nereden
    istanbul
    @onur795

Root yok. Ama şuan polonya romu yüklü. TR rom çıkınca yükleyip ondan sonra götürecem. IR ledde yanmıştı zaten. onuda değiştittirecem.

Telefon açıkken hata ayıklama modu aktif halde adb ye bağlanıyor . ve
    adb reboot download komutunu girince download moduna giriyor.

- - - Ek olarak - - -

*#0808# nolu kodda mtp+adb seçeneği seçili olması gerek yanlız.

Nereden
    maraş
    @ensei tankado

Hocam odinde iken kablo çekilir mi? Bootloader yüklüyor orada. Ucuz kurtulmuş yine.
    Hata ayıklama note 4 gibi bir cihaz için önemli mi ki siz Bootloader yüklerken kabloyu çekiyorsunuz? Cihaz odinden yazılım alırken hata ayıklama açık olmuş kapalı olmuş ne yazar?
    Neyse, cihaz hardbrick de olabilirdi,
    Garantiye götürün diyeceğim fakat emmc değişmeden eski haline gelir mi bilmiyorum,
    Kablo çekilir mi yahu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    istanbul
    @onur795

Hayır bayağ bi dondu kaldı bilgisayarda, odin imaj dosyalarını yüklemeye başlamamıştı bile sadece iki tane alt yazı geldi orda dondu . Bayağ bir donunca img dosyalarını atmaya başlamadı diye bende çektim. Telefonda domuş şekildeydi. Telefonum şuan açılıyor. Hiçbir sorunu yok. Türkiye romu çıkınca onu dowloand modundan yükleyip garantiye gönderecem. emmc hafıza değilmiydi yanlış hatırlamıyorsam.O niye değişsinki sadece download modundaki yazılar gözükmüyor sadece ve de tuşlarla değil usb aracılığı ile girebiliyorum downloand moda.