İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaşlar iyi günler. GT-I8200Q model ve stock rom ile 4.2.2 android sürümünde kullandığım S3 Mini telefonumu son 1 haftadır bilgisayara bağlayamıyorum. Telefonu bağladığım usb port, Aygıt Yöneticisi'nde aşağıda ki şekilde gözüküyor. Bu aygıtı silip tekrar yükleyip güncellemeyi denedim ama fayda etmedi. http://i.hizliresim.com/rMNEQ3.jpg http://i.hizliresim.com/rMNERP.jpg Cihazı USB'den çıkarttığımda ise bu şekilde hata veriyor; http://i.hizliresim.com/y5pVoN.jpg

Bu konu 8000 kez görüntülendi 43 yorum aldı ...
S3 Mini Bilgisayar, USB'yi Okumuyor! 5,00 8000 Reviews

Konuyu değerlendir: S3 Mini Bilgisayar, USB'yi Okumuyor!

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 8000 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Nereden
    İstanbul
    @radyoaktif

S3 Mini Bilgisayar, USB'yi Okumuyor!

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaşlar iyi günler. GT-I8200Q model ve stock rom ile 4.2.2 android sürümünde kullandığım S3 Mini telefonumu son 1 haftadır bilgisayara bağlayamıyorum. Telefonu bağladığım usb port, Aygıt Yöneticisi'nde aşağıda ki şekilde gözüküyor. Bu aygıtı silip tekrar yükleyip güncellemeyi denedim ama fayda etmedi.

Cihazı USB'den çıkarttığımda ise bu şekilde hata veriyor;

KİES ile de bağlantı sorunu gidermeyi denedim ama program, telefonu görmediğinden bu da bir işe yaramadı;

* # 7284 # kodunu da girdim ve aldığım sonuç "Bağlantı sorunu veya geçersiz MMI kodu" oldu.

Tahminimce dandik bir şarj cihazı kullandıktan sonra bu sorun başıma geldi. Lakin umarım USB'de kısa devre olmamıştır zira cihaz, USB'den şarj alıyor ama bilgisayara bağlanmıyor. Sorun olsa şarj da almazdı kanımca. USB portlarda ve kabloda sorun yok zira aynı USB portlarda diğer tüm tak çalıştır cihazlar sorunsuzca çalışıyor. İşletim sistemim Windows 10 ve tüm sürücüler yüklü.

Telefonun garantisi var ama garantiye gönderdiğim taktirde en az 2 hafta bekleteceklerinden ve elimde de başka telefon olmadığından bu seçenek şimdilik imkansız hale geliyor.

Sınavlarım olduğu, telefonda da sınavlar ile ilgili onca program ve dosya yüklü olduğu ve USB'de çalışmadığı için çoğunu yedekleyemeyeceğimden lütfen "orijinal yazılıma dön" tavsiyesini sona bırakıp bundan önce sorunu çözmem için başka ne yapmam gerekiyor onu söylerseniz hepsini denemeye hazırım zira günlerdir biriken dosyalarımı bilgisayara aktarmam gerekiyor. Yardımcı olursanız minnettar kalırım.
    Konu radyoaktif tarafından (02.04.16 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir.

gamblerhacke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @gamblerhacke

Cevap: S3 Mini Bilgisayar, USB'yi Okumuyor!

dostum sıkıntı büyük bir ihtimal donanımsal

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Windows 10 da bu soru var. Tamamen işletim sistemi ile alakalı. Bende şu an bu sorunu one s de aşamıyorum . Ama Xp de vs de sorun yok

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul
    @gamblerhacke

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Windows 10 da bu soru var. Tamamen işletim sistemi ile alakalı. Bende şu an bu sorunu one s de aşamıyorum . Ama Xp de vs de sorun yok

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Başka bir işletim sistemi ile denediniz mi Nejat abinin söylediği gibi de olabilir
    Alıntı:
    radyoaktif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi günler. GT-I8200Q model ve stock rom ile 4.2.2 android sürümünde kullandığım S3 Mini telefonumu son 1 haftadır bilgisayara bağlayamıyorum. Telefonu bağladığım usb port, Aygıt Yöneticisi'nde aşağıda ki şekilde gözüküyor. Bu aygıtı silip tekrar yükleyip güncellemeyi denedim ama fayda etmedi.

Cihazı USB'den çıkarttığımda ise bu şekilde hata veriyor;

KİES ile de bağlantı sorunu gidermeyi denedim ama program, telefonu görmediğinden bu da bir işe yaramadı;

* # 7284 # kodunu da girdim ve aldığım sonuç "Bağlantı sorunu veya geçersiz MMI kodu" oldu.

Tahminimce dandik bir şarj cihazı kullandıktan sonra bu sorun başıma geldi. Lakin umarım USB'de kısa devre olmamıştır zira cihaz, USB'den şarj alıyor ama bilgisayara bağlanmıyor. Sorun olsa şarj da almazdı kanımca. USB portlarda ve kabloda sorun yok zira aynı USB portlarda diğer tüm tak çalıştır cihazlar sorunsuzca çalışıyor. İşletim sistemim Windows 10 ve tüm sürücüler yüklü.

Telefonun garantisi var ama garantiye gönderdiğim taktirde en az 2 hafta bekleteceklerinden ve elimde de başka telefon olmadığından bu seçenek şimdilik imkansız hale geliyor.

Sınavlarım olduğu, telefonda da sınavlar ile ilgili onca program ve dosya yüklü olduğu ve USB'de çalışmadığı için çoğunu yedekleyemeyeceğimden lütfen "orijinal yazılıma dön" tavsiyesini sona bırakıp bundan önce sorunu çözmem için başka ne yapmam gerekiyor onu söylerseniz hepsini denemeye hazırım zira günlerdir biriken dosyalarımı bilgisayara aktarmam gerekiyor. Yardımcı olursanız minnettar kalırım.

SM-N920C cihazımdan gönderildi

Nereden
    İstanbul
    @radyoaktif

Aynı Windows 10 sistemde aynı kablo ile başka android telefonlar sorunsuzca çalışıyor arkadaşlar. Yani işletim sisteminden de olacağını sanmıyorum ve korktuğum gerçek olur da donanımsal bir arıza çıkmasından korkuyordum ama sanırım sorun donanımsal. Gene de elimde ki başka bir Windows 10 kurulu notebook da telefonu denedim ama gene usb arızalı uyarısı verdi. Garantiye hiç göndermek istemiyorum ama sizce orijinal yazılımına dönmem fayda eder mi? Zira her ne kadar orijinal yazılımdan sonra telefonu kendine getirmem için de saatlerce uğraşacak olsam da en azından bir garanti gibi 1 hafta beklemem.

Nereden
    İstanbul
    @gamblerhacke

Alıntı:
    Aynı Windows 10 sistemde aynı kablo ile başka android telefonlar sorunsuzca çalışıyor arkadaşlar. Yani işletim sisteminden de olacağını sanmıyorum ve korktuğum gerçek olur da donanımsal bir arıza çıkmasından korkuyordum ama sanırım sorun donanımsal. Gene de elimde ki başka bir Windows 10 kurulu notebook da telefonu denedim ama gene usb arızalı uyarısı verdi. Garantiye hiç göndermek istemiyorum ama sizce orijinal yazılımına dönmem fayda eder mi? Zira her ne kadar orijinal yazılımdan sonra telefonu kendine getirmem için de saatlerce uğraşacak olsam da en azından bir garanti gibi 1 hafta beklemem.
    Sıkıntının donanımsal olduğu kesinleşti sanırım

NOTE 5 SM-N920C İle Gönderildi

Nereden
    İstanbul
    @gamblerhacke

Alıntı:
    Hocam orijinal yazılıma dönmenizin size bir faydası olmaz

NOTE 5 SM-N920C İle Gönderildi

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Driverları bastan kurun ve başka kablo felan deneyin. Amacınız dosyaları yedeklemek ise pc ile ayni internet AğınA bağlanın. Wifi file manager pro Uygulamasını indirin ve gerisini oradan halledin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482

Nereden
    İstanbul
    @radyoaktif

Alıntı:
    hiu482 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Driverları bastan kurun ve başka kablo felan deneyin. Amacınız dosyaları yedeklemek ise pc ile ayni internet AğınA bağlanın. Wifi file manager pro Uygulamasını indirin ve gerisini oradan halledin.

Bahsettiğiniz program hangisi hocam? Zira android mağazaya manager pro yazdım ve en üstte ES File Explorer/Manager PRO yazıyor ve 8,75TL ücreti var. Bahsettiğiniz program bumu? Ayrıca bu şekilde nasıl yedekleme oluyor? Telefon ve PC aynı modemden internet alıyor. Bu program sayesinde bilgisayarımda, telefonda ki yerel ve kart hafızasında ki dosyalarımı göreceğim bir klasör mü oluşuyor?

Böyle bir şey olur ise en azından garantiye gönderene kadar bir süre daha bu şekilde idare ederim.

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

http://www43.zippyshare.com/v/48916021/file.html
    Linkteki uygulamayı indirin. Dosya rar da. Bu yüzden arşivden çıkarıp telefonunuza kurun. Bilgisayar ile aynı Wifi baglantısına bağlanın. Uygulamayı açın ve start butonuna basın. Orada önünüzde bir link olucak. Onu bilgisayarınızda ki tarayının url kısmına yazın ve Enterlayın. Ardından telefonunuzun içi felan çıkıcak karşınıza. 5-10 dakika kurcalayarak sistemi anlarsınız l. Yapamazsanız geri dönüş yapın.

Eski Nick'im hayyam482

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu