İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Öncelikle herkese merhabalar, Daha önceden bir siteden ismini vermicem...Ortalama 400 tl civarındaki sıfır orjinal 32gb 4g'li lg g2 telefonlardan almıştım. 4.4.2 Kitkat olarak geliyor ve flash tool ile güncelleme yaptığınızda dokunmatik kafayı yiyor ve şebekede uçuyor... Bende güncelleme yapmıştım aynı sıkıntıları yaşamıştım ve telefonu bilgisayar görmücek hale getirmiştim.(Tamamen öldü gibi bişey olmuştu) Telefonu bir telefoncuya aldığım fiyattan sattım.

Bu konu 2534 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Yurt dışı 32 gb 4gli lg g2 hakkında sorum var kullananlar içeri 2534 Reviews

Konuyu değerlendir: Yurt dışı 32 gb 4gli lg g2 hakkında sorum var kullananlar içeri

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2534 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @krabosan

Yurt dışı 32 gb 4gli lg g2 hakkında sorum var kullananlar içeri

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Öncelikle herkese merhabalar,

Daha önceden bir siteden ismini vermicem...Ortalama 400 tl civarındaki sıfır orjinal 32gb 4g'li lg g2 telefonlardan almıştım.

4.4.2 Kitkat olarak geliyor ve flash tool ile güncelleme yaptığınızda dokunmatik kafayı yiyor ve şebekede uçuyor...

Bende güncelleme yapmıştım aynı sıkıntıları yaşamıştım ve telefonu bilgisayar görmücek hale getirmiştim.(Tamamen öldü gibi bişey olmuştu)

Telefonu bir telefoncuya aldığım fiyattan sattım.

Bu telefonlar bazı yerlerde yurtdışı toplama cihaz olarak vs geçiyor...olabilir tam bilmiyorum içini açınca ls980 d800 vs. gibi sonuçlarla karşılaşıyoruz...

Şimdi ben lg g2 telefonunu çok sevdiğim için yine bu telefonlardan almayı düşünüyorum...4gli ve 32 gb olduğu için ve de uygun fiyatta olduğu için....

Bu telefonlardan kullanıpta dokunmatik, şebeke sorununu halleden arkadaş var mı yada telefonun gerçekten içindeki yazan modeline göre rom yüklediğinizde bu sapıtma durumu olmuyor mu?

Cloudly g3 romunda sorun çıkartmayacağını bilsem ona da razıyım. yeterki 4.4.2 kitkat olmasın o görünümü içeriği vs. sevmiyorum

Aklıma bazen şöyle bir şey de geliyor...ne kadar içinde d800 l980 vs yazsada...japonlar koreliler çinliler artık her kimse....telefona özel rom yapıp kullanılabilir hale getiriyor kendi 4.4.2 kitkat romundan başka romda çalışmıyor...telefonun donanım olarak ekranı d802'dir anakartı l980'dir işte ne biliyim çipi cpusu vs d800 dür gibisinden telefona yazılım yapıp kullanılabilir hale getiriyorlar diyede düşünüyorum...çünkü bi önceki telefonumun içi donanım olarak d800 dü ama telefonun özelliklerinde ki rom da d802 olarak gözüküyordu....

her neyse tekrar bricklik hale getirme korkusu olduğu için alıp almama konusunda kararsızım bu telefonların kullanıcılarından cevap bekliyorum...
    Konu krabosan tarafından (25.03.16 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    zeytinburnu
    @TechMaN

Cevap: Yurt dışı 32 gb 4gli lg g2 hakkında sorum var kullananlar içeri

Hepsini bir kenara bırak tr G2 al 450 civarı temiz. Global son sürüm rom at sana 4g hazır gelir. Kaçırdığın birşey var. Lg çoğu tr cihazı 3g olsa bile gömülü 4g çip var zaten. Güncelleme ile oluyor. Bulaşma bilinmez pahalı cihazlara.

███▓▒ TapatalK ▒▓███

Nereden
    İstanbul
    @krabosan

TR Cihazlarda 4g olmadığı için almıyordum normalde herkes öyle diyor nette de öyle geçiyor :/ gerçekten varsa olabilir

Nereden
    zeytinburnu
    @TechMaN

Evet öyle kardeşim. Boşuna uğraş yapmışın. Fm de var gömülü.

███▓▒ TapatalK ▒▓███