İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar, cihazımı rootlamaya çalışırken, ya aşırı ısınmadan ya da başka birşeden dolayı, cihazı kapatırken ve acarken ekteki resimdeki hal alıyor, ayrıca cihaz belki de suan işlemci ısındığı için bilemiyorum, ekran kapandıktan bir süre sonra kapanıyor.(şarjı % 30 olduğu halde) cihaza suamex 1.1 kernel atmoştım rootlamak için, efs ve imei uctu, sonra tekrar polonya romunu odinle kurdum efs imei geldi fakat dediğim sorun yani cihazın kendiliğinden kapanma ve resimdeki sorunu başladı.

Bu konu 4805 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...
Note 4 kendiliğinden kapanıyor 5,00 4805 Reviews

Konuyu değerlendir: Note 4 kendiliğinden kapanıyor

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 4805 kez incelendi.

@crypto63

Cevap: Note 4 kendiliğinden kapanıyor

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Yazarım Nejat hocam,
    Bu arada elbette Custom rom Ben Note 5 portu rom demek istedim, fakat araştırdım buradaki olay TWRP yüklenmesi bunu kurunca telefonun kapanmadan çalıştığına göre diğer custom romların da yüklenebileceğini gösteriyor.
    Evet nejat hocam ayarlar menüsünde tamamen note 5 görünüyor, fakat sizin de malumunuz bu bilgiler customla değişebiliyor üstad

ayrıca şu bilgiyi de ilave edeyim,
    (aşağıdaki romu yükledikten sonra pc cihazı görmezse, arama kısmından *#0808# yapın ve ayarlardan AP kısmını işaretleyin MTP+ADB tik yapın , pc telefonunuzu görecektir)

Yüklemiş olduğum rom [ROM][N910C][5.1.1] Ditto Note 5 ROM v0.5 from Electron Team - 19/11/2015
    http://forum.xda-developers.com/note...031712/page535

- - - Ek olarak - - -

Alıntı:
    ensei tankado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmei durumu nedir hocam

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada twrp 3.0 ı ben yüklemek istediğimde cihazı softbrick etmiştim
    İmei efs eskisi gibi duruyor, onları daha önceden yedeklemiştim fakat ihtiyaç olmadı

- - - Ek olarak - - -

Alıntı:
    ensei tankado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmei durumu nedir hocam

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada twrp 3.0 ı ben yüklemek istediğimde cihazı softbrick etmiştim
    İmei efs eskisi gibi duruyor, onları daha önceden yedeklemiştim fakat ihtiyaç olmadı
    Konu crypto63 tarafından (15.03.16 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: ilave bilgi