İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

selam arkadaslar sorunum şu elimde 2 adet rom var ilk rom cok guzel herseyıyle ama camera calısmıyor ikinci romda ise pek begenmedim ama kamera calısıyor acaba camera calısan romdan hangi dosyalarsa onlar doger rpma atabilirmiyim evetse nasıl ve neyle yaparım yardımlarınızı rica ediyorum

Bu konu 2997 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
rom editleme yardım 2997 Reviews

Konuyu değerlendir: rom editleme yardım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2997 kez incelendi.

@cix_hip_hop

Telephone rom editleme yardım

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    selam arkadaslar sorunum şu elimde 2 adet rom var ilk rom cok guzel herseyıyle ama camera calısmıyor ikinci romda ise pek begenmedim ama kamera calısıyor acaba camera calısan romdan hangi dosyalarsa onlar doger rpma atabilirmiyim evetse nasıl ve neyle yaparım yardımlarınızı rica ediyorum

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: rom editleme yardım

Alıntı:
    cix_hip_hop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihaz ne bilmiyorum ama kamera çalışmayan romu yükleyip diğer romanı camera apk sını var olan ile değiştirirseniz çalışacaktır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@cix_hip_hop

cihaz replika iphone 6s mt6572 dediginizi denedim ama camera apk si nerde bulamadım g.playdan baska kamera programı ındırıyorum ama yınede calısmıyor sanırım camera driver filan yuklu deil bunun bir cozumu varmıdır acaba

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihaz ne bilmiyorum ama kamera çalışmayan romu yükleyip diğer romanı camera apk sını var olan ile değiştirirseniz çalışacaktır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@cix_hip_hop

....