İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1852 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Merhaba (GALAXY S5 İÇİN (SM-G900FQ)) cm nin sayfasında gördğme göre cm12.1 e gecelik güncelleme artık gelmiyor cm13 e geliyor artık. cm12.1 in son sürümden snapshot yazıyor. Sorularıma gelirsek :D 1-cm12.1 in son sürümünde snapshot yazıyor ne anlama geliyo? 2-cm13 önerirmisiniz? 3-cm13 çalışan-çalışmayan özellikler nelerdir? bir sitede çalışan-çalışmayan vermiş te eski baya. İngilizcem az olduğu içinde cm forumunda bulamadım. Şimdiden teşekkürler üstadlar :good:

Bu konu 2696 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Cm13 rom bilgi 2696 Reviews

Konuyu değerlendir: Cm13 rom bilgi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2696 kez incelendi.

Battery Full Cm13 rom bilgi

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Merhaba
    (GALAXY S5 İÇİN (SM-G900FQ)) cm nin sayfasında gördğme göre cm12.1 e gecelik güncelleme artık gelmiyor cm13 e geliyor artık. cm12.1 in son sürümden snapshot yazıyor.
    Sorularıma gelirsek
    1-cm12.1 in son sürümünde snapshot yazıyor ne anlama geliyo?
    2-cm13 önerirmisiniz?
    3-cm13 çalışan-çalışmayan özellikler nelerdir?
    bir sitede çalışan-çalışmayan vermiş te eski baya. İngilizcem az olduğu içinde cm forumunda bulamadım. Şimdiden teşekkürler üstadlar

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Cevap: Cm13 rom bilgi

Cm13'ü s3 cihazımda kullanıyorum. Gerçekten güzel. Fakat elinizde ki gibi yüksek donanımlı bir cihaza cm rom kurmak pek mantıklı gelmiyor. s3 için şuan da herhangi bir sorun yok. S5 için de olmayacağını sanıyorum. Varsa link buraya atın. Bu arada parmak iziyle alakalı yazılımlar yok. Ekstradan bulunan sensörler için de herhangi bir yazılım yok. Bunları kullanamazsınız yani.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi