İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaslarim merhaba sizden bir konu hakkimda bilgi almak istiyorum bende Live demo unit G920X Samsung S6 cihaz var ve bunun icindeki Retail modu kaldirmam icin yazilim atmam gerek bana bu konuda yardimci olurmusunuz

Bu konu 2506 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Samsung G920X Live Demo unit 2506 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung G920X Live Demo unit

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2506 kez incelendi.

musty-tech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @musty-tech

Telephone Samsung G920X Live Demo unit

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaslarim merhaba sizden bir konu hakkimda bilgi almak istiyorum bende Live demo unit G920X Samsung S6 cihaz var ve bunun icindeki Retail modu kaldirmam icin yazilim atmam gerek bana bu konuda yardimci olurmusunuz

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Samsung G920X Live Demo unit

Alıntı:
    musty-tech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

demo modunu kaldırabilirsiniz fakat sim kart ile kullanma imkanına kavuşamazsınız. iyi bir tablet olabilir ancak. sammobile.com dan indireceğiniz farklı ülke romlarını odin ile yükleyerek bunu başarabilirsiniz

musty-tech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @musty-tech

Peki farkli ilke derken gecenlerde bir tane indirdim kore romuydu cihaz kapandi ve acilmadj daha smdi bask bi cihaz daha var acaba rusya romu mu indirsem kingo root tan da almiyor root failed hatasi veriyor. Sizcr ne yapmaliyim

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    musty-tech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki farkli ilke derken gecenlerde bir tane indirdim kore romuydu cihaz kapandi ve acilmadj daha smdi bask bi cihaz daha var acaba rusya romu mu indirsem kingo root tan da almiyor root failed hatasi veriyor. Sizcr ne yapmaliyim

note 4 rom konuları başlığına iyi bakın, bu konu daha önce açıldı ve çözüme ulaştı

Bu Konu için Etiketler