İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

BAĞIŞ YAPAN KİŞİLERE ÖZEL ROM ARAMA YAPILABİLİR !!! BAĞIŞIN MİKTARININ HİÇ BİR ÖNEMİ YOKTUR! İLETİŞİM BİLGİLERİM BAĞIŞTAN SONRA GÖZÜKECEKTİR. http://i.hizliresim.com/827llW.png http://i.hizliresim.com/zlq8GB.jpg

Bu konu 5780 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
İPhone 6 Plus MT6582 5.5 İnch Rom(Son Versiyon). 5780 Reviews

Konuyu değerlendir: İPhone 6 Plus MT6582 5.5 İnch Rom(Son Versiyon).

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5780 kez incelendi.

Nereden
    karabük
    @byzirvex

Icon17 İPhone 6 Plus MT6582 5.5 İnch Rom(Son Versiyon).

BAĞIŞ YAPAN KİŞİLERE ÖZEL ROM ARAMA YAPILABİLİR !!!

BAĞIŞIN MİKTARININ HİÇ BİR ÖNEMİ YOKTUR!

İLETİŞİM BİLGİLERİM BAĞIŞTAN SONRA GÖZÜKECEKTİR.

Arkadaşlar Kolay Gelsin Tekyürek Arkadaşımız Yeni Versiyon 5.5 inch İPhone 6 Plus Cihaz Getirmiş Bu Cihazdan Bir Tane Aldım Kullanıyorum Özellikle Ekranı Çok Kaliteli ve Hassas.
    Ben Kendim Romun Yedeğini Aldım,Mavi CWM vs İçinde Var(Flash Tooldan Yedekteki Custom Boot ve Recovery ve Preloaderi Yani Bu Üçünü Seçip Yükleyin Mtk Droid&Root Tools Cihazı Rootlu Olarak Görüyor>>Bu Yedek Hex Cache Değeriyle Sp Flash tool Aracılığıyla Alınan Ham Fabrika Yedeğidir.)Custom Recovery'i Yukarıda Anlattığım Şekilde Yükleyin Bundaki Amacımız İmei Backup'tan Telefonumuzun İmei ve Baseband Yedeğini Almak.Yoksa Farklı Romlarda Telefonunuzun Basebandı Uçabilir.Elinizde Bu Şekilde imei Yedeğiniz olsunki Sonradan İmei'siz Kalmayın.
    (imei yedeğini imei backup'a Tıklayıp Tekrar Backup'a Tıklayarak Yedeğini Alıyoruz.)
    Şu An Romu Upload Ediyorum Bitince Link Ekleyeceğim.
    NOT:Kesinlikle Yukardaki Resim İle Telefonnuzun Özellikleri Birebir Uyumlu Yani Aynı İse Yükleme Yapınız ve de Kendi Romunuzun Sağlam Yedeğini Alınız Yoksa Yüklemeden Çıkan Sorunlardan Siz Sorumlusunuz.
    Uymuyorsa Kesinlikle Yükleme Yapmayınız.
    ************************************************** ************************************************** *****************************
    Telefonun Özellikleri Şunlar:

Hardware : MT6582 (APPLE is Fake!)

Model : 6 Plus

Build number : iOS8.4
    Build date UTC : 20150827-111932

Android v : 4.4
    Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V15, 2014/02/18 02:04

Kernel v : 3.4.5 (iPhone@APPLE) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease)
    (GCC) ) #10 SMP Fri Aug 28 18:38:58 CST 2015

Uboot build v : -----
    LCD Driver IC : 1-rm68200a_hd720_dsi_auo
    ************************************************** ************************************************** *****************************
    Resim kucultulmustur. Orjinal boyutlari 1200x674 dir. Buyultmek icin tiklayiniz.

Mühendislik imei boot logo kodu *#*#364016#*#*
    NOT:MTKDROİD TOOLS İLE YEDEK ALIRKEN ANLATILAN ŞEKİLDE MAVİ CWM YÜKLEYİN.
    SONRA CWM RECOVERY MODUNDA AÇIP CİHAZI PC'YE BAĞLAYIN BACUP YEDEĞİNİZİ ÖYLE ALIN AKSİ TAKDİRDE FİLES MD5 DOSYANIZ BOOT.İMG RECOVERY.İMG VE TAM SAĞLAM YEDEK GEREKTİREN TÜM DOSYALARINIZ OLUŞMAYIP EKSİK BİR YEDEK ALACAKTIR.<<<<<<BİLGİ>>>>>>
    ARDINDAN BU YEDEĞİNİZDE FİLES MD5 İSİMLİ DOSYA OLUŞACAK VE ŞİMDİ FLASH TOOL İÇİN OLAN !FİLES TO FLASH TOOL YEDEĞİNİ ALACAĞIZ.
    TELEFONUNUZU RECOVERY MODDAN REBOOT YAPARAK PCYE BAĞLAYIN MTK DROİD TOOLS'TAN,
    TO PREPARE BLOCKS FOR FLASH TOOL
    SEKMESİNE TIKLAYIP RECOVERY MODDA ALDIĞINIZ AZ ÖNCEKİ YEDEK OLUŞTURULAN KLASÖRDEKİ FİLES MD5 İSİMLİ
    DOSYAYI GÖSTERİN !FİLES TO FLASH TOOL YEDEĞİNİZ OLUŞACAK.
    AYRICA SP FLASH TOOL ARACI İLE CİHAZIN HEX CACHE DEĞERİNİ ALIYORSANIZ YANİ ROM_0.bin İSİMLİ OLAN
    BUNU DROİD TOOLS ARACILIĞIYLA YEDEĞİ AYIKLARKEN TELEFONU MAVİ CWM OLARAK RECOVERY MODDA BAĞLAYIP YEDEĞİ AĞLAM OLUŞTURMAK İÇİN RECOVERY MODDA MAVİ CWM OLAN MODDA YEDEK ALIN.
    BUNU YAPAMIYORSANIZ ÖNCE MAVİ CWM YÜKLEMENİZ LAZIM ÇÜNKÜ YEDEĞİNİZİ TELEFON AÇIKKEN DROİD TOOLSA(NORMAL MODDA)BAĞLAYIN SONRA OLUŞAN MAVİ CWM'Yİ FLASH TOOL İLE BOOT PATCHED TARİHLİ OLAN RECOVERY PATCH TARİHLİ OLAN PRELOADER YANLIZCA BU ÜÇÜNÜ SEÇEREK MAVİ CWM'Yİ YÜKLEYİP SONRA BİR ÖNCEKİ ŞIKTAKİ RECOVERY MODDA AÇIP SAĞLAM YEDEK ALACAKSINIZ.
    TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİN.
    AYRICA TELEFONU BİRİCK OLAN ARKADAŞLAR ŞU LİNKTE 4 ADET İPHONE 6 ROM VAR BELKİ FAYDAMIZ OLUR.

BAĞIŞ YAPAN KİŞİLERE ÖZEL ROM ARAMA YAPILABİLİR !!!

BAĞIŞIN MİKTARININ HİÇ BİR ÖNEMİ YOKTUR!

İLETİŞİM BİLGİLERİM BAĞIŞTAN SONRA GÖZÜKECEKTİR.

Nereden
    izmir
    @Sedat Palangu

Cevap: İPhone 6 Plus MT6582 5.5 İnch Rom(Son Versiyon).

arkadaş rica etsem linkleri yenılermisin

Nereden
    ist
    @ismailalper

Cevap: İPhone 6 Plus MT6582 5.5 İnch Rom(Son Versiyon).

ustacım emeğine sağlıkta sana zahmet şu linke bir el atarmısın link ölü teşekkür ediyorum emeğinize sağlık