İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhabalar, Samsung Galaxy Tab3 tabletimi araçta kullanıyorum. Ve Car Home Ultra isimli launcher uygulamasını kullanıyorum. Ancak bu programı tablet açıldığında Tasker ile otomatik açılmasını sağlayabiliyorum. Bu da tablet açılıyor, masaüstü geliyor, tasker aktif oluyor en son program açılıyor. Yaklaşık 1 dakikanın üzerinde açılış süresi var. İstediğim bu uygulama üzerinde çalışma yapılabilir mi? Yani tablet varsayılan touch Wiz launcher yerine benim kullandığım bu uygulama ile direk

Bu konu 1262 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Tabletin launcher ile açılması 1262 Reviews

Konuyu değerlendir: Tabletin launcher ile açılması

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1262 kez incelendi.

@07 Osman

Tabletin launcher ile açılması

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhabalar,

Samsung Galaxy Tab3 tabletimi araçta kullanıyorum. Ve Car Home Ultra isimli launcher uygulamasını kullanıyorum. Ancak bu programı tablet açıldığında Tasker ile otomatik açılmasını sağlayabiliyorum. Bu da tablet açılıyor, masaüstü geliyor, tasker aktif oluyor en son program açılıyor. Yaklaşık 1 dakikanın üzerinde açılış süresi var. İstediğim bu uygulama üzerinde çalışma yapılabilir mi? Yani tablet varsayılan touch Wiz launcher yerine benim kullandığım bu uygulama ile direk açılsa. Ben uygulamadan çıktığım zaman, tabletin varsayılan launcherine dönse.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Cevap: Tabletin launcher ile açılması

Alıntı 07 Osman Nickli Üyeden Alıntı
    Merhabalar,

Samsung Galaxy Tab3 tabletimi araçta kullanıyorum. Ve Car Home Ultra isimli launcher uygulamasını kullanıyorum. Ancak bu programı tablet açıldığında Tasker ile otomatik açılmasını sağlayabiliyorum. Bu da tablet açılıyor, masaüstü geliyor, tasker aktif oluyor en son program açılıyor. Yaklaşık 1 dakikanın üzerinde açılış süresi var. İstediğim bu uygulama üzerinde çalışma yapılabilir mi? Yani tablet varsayılan touch Wiz launcher yerine benim kullandığım bu uygulama ile direk açılsa. Ben uygulamadan çıktığım zaman, tabletin varsayılan launcherine dönse.
    Ama touchwiz yüklü bir rom
    Önce normal açılmak zorunda. Sistem yüklü zira.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Tw açılmasını istemiyor ise cihaz root lu ise tw dosyalarını silmen gerekiyor. Tabii riskli bir iş. Varsayılan uygulama yöneticisinden kontrol et. Tw warsayilan ise senin arayüzü Varsayılan yap

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

@07 Osman

İlginiz için teşekkür ederim öncelikle. Bazı yüklediğim uygulamalarda hani soruyor ya bazen işte touchwizle devam et yok şununla devam et, altta iki seçenek yalnızca bir defa, her zaman şeklinde İşte benim uygulamayı bu hale getirip, her zamanı seçmem lazım. Tabletim rootlu. Ama orjinal rom var üzerinde. Amacım tablette kullandığım programın daha hızlı açılması. Launcher olursa hızlı olur diye düşündüm sadece. Hatta kullandığım programın launcher özelliği var mı yoksa klasik bir uygulama mı onu da bilmiyorum ya.

İlk mesajımda da anlattığım gibi, tamam ayarı yaptım tablet şarj cihazına elektrik gelince yani araç çalışınca kendisi açılıyor, daha sonra tasker veya auto starter, startup manager tarzı program çalışıyor daha sonra benim kullandığım program açılıyor. Amacım bu süreyi kısaltmak. Umarım derdimi anlatabiliyorumdur.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı 07 Osman Nickli Üyeden Alıntı
    İlginiz için teşekkür ederim öncelikle. Bazı yüklediğim uygulamalarda hani soruyor ya bazen işte touchwizle devam et yok şununla devam et, altta iki seçenek yalnızca bir defa, her zaman şeklinde İşte benim uygulamayı bu hale getirip, her zamanı seçmem lazım. Tabletim rootlu. Ama orjinal rom var üzerinde. Amacım tablette kullandığım programın daha hızlı açılması. Launcher olursa hızlı olur diye düşündüm sadece. Hatta kullandığım programın launcher özelliği var mı yoksa klasik bir uygulama mı onu da bilmiyorum ya.

İlk mesajımda da anlattığım gibi, tamam ayarı yaptım tablet şarj cihazına elektrik gelince yani araç çalışınca kendisi açılıyor, daha sonra tasker veya auto starter, startup manager tarzı program çalışıyor daha sonra benim kullandığım program açılıyor. Amacım bu süreyi kısaltmak. Umarım derdimi anlatabiliyorumdur.
    başta size sorması lazımdı varsayılan launcher şeklinde. yani aynı dediğiniz gibi neyle açayım demesi lazımdı ama demek ki launcher değil de normal bi 3.parti olarak algiliyor

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

@07 Osman

Ne bileyim program google playde launcher olarak geçiyor. Bende öyle zannettim. Peki bu programa launcher şeklinde çalışması için ne yapılabilir ?