İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Artık ayıklama toplama imzalama vb. sorunları kendi başıma çözdüğüme göre şimdi bana gereken şeylerden biri ise uygulama menüsüne kendi yazımı(textimi) koyabilmek yada uygulama başlatıldığında kendi textimin ortaya çıkıp kaybolması. Bunları apk dosyalarının neresinden yapıyoruz tabiki açılışta istediğim textin çıkması benim için daha yararlı olur bazı uygulamalarda menü olmayabiliyor. Mesela bazı oyun hileleri yapan sitelerin hileli apklarını indirip kurduğumuzda 2-3 saniyeliğine onların

Bu konu 1744 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Apk Menülerine Yada İstediğimiz Yere Bir Text Koyabilmek ? 1744 Reviews

Konuyu değerlendir: Apk Menülerine Yada İstediğimiz Yere Bir Text Koyabilmek ?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1744 kez incelendi.

OxygenIV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    @OxygenIV

Question Apk Menülerine Yada İstediğimiz Yere Bir Text Koyabilmek ?

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Artık ayıklama toplama imzalama vb. sorunları kendi başıma çözdüğüme göre şimdi bana gereken şeylerden biri ise uygulama menüsüne kendi yazımı(textimi) koyabilmek yada uygulama başlatıldığında kendi textimin ortaya çıkıp kaybolması.

Bunları apk dosyalarının neresinden yapıyoruz tabiki açılışta istediğim textin çıkması benim için daha yararlı olur bazı uygulamalarda menü olmayabiliyor.

Mesela bazı oyun hileleri yapan sitelerin hileli apklarını indirip kurduğumuzda 2-3 saniyeliğine onların sitelerinin isimleri çıkıp gidiyor.Bende bunu nasıl sağlarım acaba ?

@AskinSavascisi @Nejat yardımlarınızı bekliyorum üstadlar
    Rom-Root işlerine 2 sene önce başlamış olan,potansiyeli yüksek bir android meraklısı...

OxygenIV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    @OxygenIV

Cevap: Apk Menülerine Yada İstediğimiz Yere Bir Text Koyabilmek ?

Yok mu anlayan bir mümin ?
    Rom-Root işlerine 2 sene önce başlamış olan,potansiyeli yüksek bir android meraklısı...