İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

merhaba arkadaşlar, amerikadan gelen AT&T den alınmış bir note 4 var.sürümü n910A diye geçiyor. bu sürüm rootlanmıyor.rootlanmadığı için türkçe dil desteği yapamıyorum birde imei kilit sorunu var. versiyonu 5.0.1 . işlemcisine filan en çok uyan n910F sürümü var.ben odinle 5.0.1 versiyonlu n910F almanya sürümünü kursam kullanabilirmiyim?

Bu konu 1930 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
n910A dan n910F ye geçiş yapılabilir mi ? 1930 Reviews

Konuyu değerlendir: n910A dan n910F ye geçiş yapılabilir mi ?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1930 kez incelendi.

Nereden
    adana
    @byholocaust

n910A dan n910F ye geçiş yapılabilir mi ?

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    merhaba arkadaşlar,
    amerikadan gelen AT&T den alınmış bir note 4 var.sürümü n910A diye geçiyor. bu sürüm rootlanmıyor.rootlanmadığı için türkçe dil desteği yapamıyorum birde imei kilit sorunu var. versiyonu 5.0.1 . işlemcisine filan en çok uyan n910F sürümü var.ben odinle 5.0.1 versiyonlu n910F almanya sürümünü kursam kullanabilirmiyim?

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: n910A dan n910F ye geçiş yapılabilir mi ?

Alıntı:
    byholocaust Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    amerikadan gelen AT&T den alınmış bir note 4 var.sürümü n910A diye geçiyor. bu sürüm rootlanmıyor.rootlanmadığı için türkçe dil desteği yapamıyorum birde imei kilit sorunu var. versiyonu 5.0.1 . işlemcisine filan en çok uyan n910F sürümü var.ben odinle 5.0.1 versiyonlu n910F almanya sürümünü kursam kullanabilirmiyim?

operatör cihazlarında bu büyük bir risk olur. eğer işler ters giderse cihazı son görüşünüz olabilir