İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba; Öncelikle siteyi uzunca inceledim ama bu konuyu içeren önergeleri uygulamama rağmen çözemedim. Yardımınızı rica ediyorum. Hong Kong dan satın aldığım note 4 ü orada kendi hattımla denedim ve çalıştırdım. Tr ye döndüğüm zaman hemen e-devletten pasaporta işlettirdim. Kayıt tamamlanır tamamlanmaz hattı taktım.Sms ve mms tanımı için vodafondan kısa süre sonra mesaj geldi ancak o andan sonra şebeke gitti ve bir daha telefon çalışmadı. #*0011# ile başlayan servicemode menüsüne

Bu konu 2448 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Sm-n910f 5.1.1 Pasaport kayıtlı Note 4 Operatör Şebeke Hatası 2448 Reviews

Konuyu değerlendir: Sm-n910f 5.1.1 Pasaport kayıtlı Note 4 Operatör Şebeke Hatası

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2448 kez incelendi.

@Can Arda Akat

Sm-n910f 5.1.1 Pasaport kayıtlı Note 4 Operatör Şebeke Hatası

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba;
    Öncelikle siteyi uzunca inceledim ama bu konuyu içeren önergeleri uygulamama rağmen çözemedim. Yardımınızı rica ediyorum.

Hong Kong dan satın aldığım note 4 ü orada kendi hattımla denedim ve çalıştırdım. Tr ye döndüğüm zaman hemen e-devletten pasaporta işlettirdim. Kayıt tamamlanır tamamlanmaz hattı taktım.Sms ve mms tanımı için vodafondan kısa süre sonra mesaj geldi ancak o andan sonra şebeke gitti ve bir daha telefon çalışmadı. #*0011# ile başlayan servicemode menüsüne ulaşabiliyorum ancak bu menüde değişiklik yapamıyorum. (Q ve sonrasında 0000 gibi şeyler yazıyordu denedim. Tr den aldığım note4 oluyor bu arada) Çözüm öneriniz nedir acaba? Vodafonu Samsung u defalarca aradım çözüm varsa bile söylemediklerini düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Sm-n910f 5.1.1 Pasaport kayıtlı Note 4 Operatör Şebeke Hatası

Yurt dışına giden bir arkadaşınız vs varsa telefonu tekrar yurt dışına kullansın. Servis mod orada açılacaktır. İstediğiniz değişiklik ne ise onu yaparsınız. Tr ye girince zaten kayıtlı olduğu için sorun olmayacaktır. Ayrıca btk yı arayıp derdinizi anlatın. En azından tek sim için açabilirler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Cevap: Sm-n910f 5.1.1 Pasaport kayıtlı Note 4 Operatör Şebeke Hatası

Alıntı:
    Can Arda Akat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    Öncelikle siteyi uzunca inceledim ama bu konuyu içeren önergeleri uygulamama rağmen çözemedim. Yardımınızı rica ediyorum.

Hong Kong dan satın aldığım note 4 ü orada kendi hattımla denedim ve çalıştırdım. Tr ye döndüğüm zaman hemen e-devletten pasaporta işlettirdim. Kayıt tamamlanır tamamlanmaz hattı taktım.Sms ve mms tanımı için vodafondan kısa süre sonra mesaj geldi ancak o andan sonra şebeke gitti ve bir daha telefon çalışmadı. #*0011# ile başlayan servicemode menüsüne ulaşabiliyorum ancak bu menüde değişiklik yapamıyorum. (Q ve sonrasında 0000 gibi şeyler yazıyordu denedim. Tr den aldığım note4 oluyor bu arada) Çözüm öneriniz nedir acaba? Vodafonu Samsung u defalarca aradım çözüm varsa bile söylemediklerini düşünüyorum.

Teşekkür ederim.
    Konunun forum kuralları ile ne alakası var ? Note 4 bölümüne taşıdım konunuzu

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]