İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

http://i.hizliresim.com/B41BEg.jpg Arkadaşlar yukarıdaki bilgilere sahip bir tane Htc M7 var elimde. Bu telefon çökmüş. Açıldığında htc yazısında kalıyor ve en üsttede Entering Recovry yazısı var Ben bu telefona hiç bir işlem yapamıyorum. Ne bootloader kilidi kırılıyor ne s-off/on işlemi yapılıyor ne RUU rom yükleniyor. Hiç bir işlem yapamadım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu konu 2467 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...
Htc M7(801e) Çöktü 2467 Reviews

Konuyu değerlendir: Htc M7(801e) Çöktü

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2467 kez incelendi.

Nereden
    Ağrı
    @mhmtbyrm

Htc M7(801e) Çöktü

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek

Arkadaşlar yukarıdaki bilgilere sahip bir tane Htc M7 var elimde. Bu telefon çökmüş. Açıldığında htc yazısında kalıyor ve en üsttede Entering Recovry yazısı var
    Ben bu telefona hiç bir işlem yapamıyorum. Ne bootloader kilidi kırılıyor ne s-off/on işlemi yapılıyor ne RUU rom yükleniyor. Hiç bir işlem yapamadım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Htc M7(801e) Çöktü

Alıntı:
    mhmtbyrm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar yukarıdaki bilgilere sahip bir tane Htc M7 var elimde. Bu telefon çökmüş. Açıldığında htc yazısında kalıyor ve en üsttede Entering Recovry yazısı var
    Ben bu telefona hiç bir işlem yapamıyorum. Ne bootloader kilidi kırılıyor ne s-off/on işlemi yapılıyor ne RUU rom yükleniyor. Hiç bir işlem yapamadım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
    Farklı firmware flashlayın ve tekrar boot kilidini kırmayı deneyin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Ağrı
    @mhmtbyrm

Denemediğim RUU flash kalmadı diyebilirim. Ve nerdeyse günde 5-6 defa bootloader kilidi kırmaya çalışıyorum ama sonuç aynı

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    Denemediğim RUU flash kalmadı diyebilirim. Ve nerdeyse günde 5-6 defa bootloader kilidi kırmaya çalışıyorum ama sonuç aynı
    ben size ruu rom demedim ki, firmware flashlayın dedim. yani hboot sürümünü değiştirin. forumda m7 firmware leri mevcut

Nereden
    Ağrı
    @mhmtbyrm

Onları da denedim bu site olanları farklı yabıncı sitelerde olanları bi sürü denedm ama yükleme yapılmıyo. Hep hata veriyor

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    Onları da denedim bu site olanları farklı yabıncı sitelerde olanları bi sürü denedm ama yükleme yapılmıyo. Hep hata veriyor
    yani cmd den

fastboot oem rebootRUU
    fastboot flash zip firmware.zip

komutu ile hboot update veya downgrade yapmaya çalıştınız fakat olmadı öyle mi

Nereden
    Ağrı
    @mhmtbyrm

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani cmd den

fastboot oem rebootRUU
    fastboot flash zip firmware.zip

komutu ile hboot update veya downgrade yapmaya çalıştınız fakat olmadı öyle mi

Evt hocam aynen yaptım olmadı

Nereden
    Ağrı
    @mhmtbyrm

hala bi yardım bekliyorum

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    hala bi yardım bekliyorum
    Bir yolunu bulup bootloader kilidi açmak lazım. Sonrasında recovery yükleyip çözüm bulunabilir.
    Anakart değişmesi vs oldu mu hiç?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Ağrı
    @mhmtbyrm

cihaz sıfır yurt dışından gelmiş içinde türkçe dil olmadığı için farklı rom yüklemek istemişler ama telefon bu hale gelmiş. Bootloader kilidini kırdım recovery de yükledim cihazın hafızasına bi şekil bi som dosyayı attım ve recovery moddan yüklüyorum ama hep aynı. Ne on-off oluyo ne hboot düşüyo ne ruu yükleniyo. En üstte TAMPERED yazdığı için hiç bi müdahele yapamıyorum. fastboot devices komutunu kabul ediyor ama fastboot shell komutu kabl etmiyo o yüzden TAMPERED yazısı kalkmıyo