İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

İyi akşamlar.Arkadaşlar Elimde 2.el samsung galaxy s3 gio telefon var.Bu telefona farklı bir rom atmak için revocery modda açtım.6.0.4.5 cwm versiyonunu yükledim.Rom u yüklemek için 6.0.4.6 versiyonu kurulmalıymış.Onu indirdim sd karta attım.Telefonu yeniden başlattım.Ancak telefon açılmadı.(Downloading mod vs hariç)Recovery mod da açılmadı.Downloading modda odin ile stock rom yüklemek istedim bu kez usb algılanmadı hatası çıktı.Usb driver ları vs. yükledim.Ama sonuç değişmedi.İşin kötü tarafı

Bu konu 1453 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Samsung Galaxy S3 Mini Gio S5660 Odin Sorunu 1453 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung Galaxy S3 Mini Gio S5660 Odin Sorunu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1453 kez incelendi.

Nereden
    Ankara
    @Irfan Kaya

Samsung Galaxy S3 Mini Gio S5660 Odin Sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    İyi akşamlar.Arkadaşlar Elimde 2.el samsung galaxy s3 gio telefon var.Bu telefona farklı bir rom atmak için revocery modda açtım.6.0.4.5 cwm versiyonunu yükledim.Rom u yüklemek için 6.0.4.6 versiyonu kurulmalıymış.Onu indirdim sd karta attım.Telefonu yeniden başlattım.Ancak telefon açılmadı.(Downloading mod vs hariç)Recovery mod da açılmadı.Downloading modda odin ile stock rom yüklemek istedim bu kez usb algılanmadı hatası çıktı.Usb driver ları vs. yükledim.Ama sonuç değişmedi.İşin kötü tarafı usb kablosu Lg nin orjinal kablosu Samsung'un değil.Birçok yerde araştırdım bir sonuca ulaşamadım.Sizce ne yapabilirim?

444MB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    @444MB

Cevap: Samsung Galaxy S3 Mini Gio S5660 Odin Sorunu

Alıntı:
    Irfan Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar.Arkadaşlar Elimde 2.el samsung galaxy s3 gio telefon var.Bu telefona farklı bir rom atmak için revocery modda açtım.6.0.4.5 cwm versiyonunu yükledim.Rom u yüklemek için 6.0.4.6 versiyonu kurulmalıymış.Onu indirdim sd karta attım.Telefonu yeniden başlattım.Ancak telefon açılmadı.(Downloading mod vs hariç)Recovery mod da açılmadı.Downloading modda odin ile stock rom yüklemek istedim bu kez usb algılanmadı hatası çıktı.Usb driver ları vs. yükledim.Ama sonuç değişmedi.İşin kötü tarafı usb kablosu Lg nin orjinal kablosu Samsung'un değil.Birçok yerde araştırdım bir sonuca ulaşamadım.Sizce ne yapabilirim?
    1.Farkli bilgisiyarda dene.

2.Telefonun driverlarini driverlari kaldirmadan tekrar kur.
    ESKİ NİCK: mbyurttutan

Savaşlar için paraları var ama yoksulları doyuramıyorlar.