İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhabalar arkadaşlar bugün değişik bir sorunla karşılaştım. Telefonumu yeniden başlatmak istedim ama açılışta 'system yanıt vermiyor durdurulsunmu?' hatasını alıyorum recovery'den herhangi bir şey yüklememe rağmen kendi kendine ortaya çıkan birşey. Telefonum rootlu ama rootlarken bu hatayı vermesi lazımm sonradan vermesi saçma bir durum. Her neyse bilen varsa yardım ederse sevinirim Ek olarak telefonda Arrow Launcher yüklüydü bundan olabilirmi telefon açılışta zorlanma gibi bir durum

Bu konu 3674 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Telefon açılışında 'system yanıt vermiyor durdurulsunmu?' hatası 1,00 3674 Reviews

Konuyu değerlendir: Telefon açılışında 'system yanıt vermiyor durdurulsunmu?' hatası

5 üzerinden 1,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 3674 kez incelendi.

Nereden
    Stockholm
    @KingTR

Question Telefon açılışında 'system yanıt vermiyor durdurulsunmu?' hatası

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Merhabalar arkadaşlar bugün değişik bir sorunla karşılaştım. Telefonumu yeniden başlatmak istedim ama açılışta 'system yanıt vermiyor durdurulsunmu?' hatasını alıyorum recovery'den herhangi bir şey yüklememe rağmen kendi kendine ortaya çıkan birşey. Telefonum rootlu ama rootlarken bu hatayı vermesi lazımm sonradan vermesi saçma bir durum. Her neyse bilen varsa yardım ederse sevinirim

Ek olarak telefonda Arrow Launcher yüklüydü bundan olabilirmi telefon açılışta zorlanma gibi bir durum yaşıyor olabilir. Telefonu sıfırlamakta istemiyorum romu yeniden yüklemekte.
    Konu KingTR tarafından (01.11.15 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.