İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1957 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Merhaba acil yardıma ihtiyacım var.Galxy s5 cm12.1 rom kullanıyorum.zip şeklindeki twrp nin son sürümünü twrp ile flashladım daha sonra gecelik güncellemeyi kur dediğim zaman odin ekranı gibi bi ekran geldi 1 saat bekledim kaldı öyle kapatıp açıyorum hem recovery girince hemde normal açınca direk olarak orası açılıyor.Odin den yeni twrp ve rom kurmayı denedim odin yanıt vermiyor diyo bişeye basmıyorum çok uzun beklediğim halde yanıt vermiyor diyo çok acil lütfen yardımcı olun. Nejat Emre

Bu konu 3079 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
ACİL YARDIM.Galaxy s5 açılmıyor 3079 Reviews

Konuyu değerlendir: ACİL YARDIM.Galaxy s5 açılmıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3079 kez incelendi.

Exclamation ACİL YARDIM.Galaxy s5 açılmıyor

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Merhaba acil yardıma ihtiyacım var.Galxy s5 cm12.1 rom kullanıyorum.zip şeklindeki twrp nin son sürümünü twrp ile flashladım daha sonra gecelik güncellemeyi kur dediğim zaman odin ekranı gibi bi ekran geldi 1 saat bekledim kaldı öyle kapatıp açıyorum hem recovery girince hemde normal açınca direk olarak orası açılıyor.Odin den yeni twrp ve rom kurmayı denedim odin yanıt vermiyor diyo bişeye basmıyorum çok uzun beklediğim halde yanıt vermiyor diyo çok acil lütfen yardımcı olun. [MENTION=3]Nejat[/MENTION] [MENTION=1]Emre[/MENTION]

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: ACİL YARDIM.Galaxy s5 açılmıyor

Alıntı:
    Görkem Aytekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba acil yardıma ihtiyacım var.Galxy s5 cm12.1 rom kullanıyorum.zip şeklindeki twrp nin son sürümünü twrp ile flashladım daha sonra gecelik güncellemeyi kur dediğim zaman odin ekranı gibi bi ekran geldi 1 saat bekledim kaldı öyle kapatıp açıyorum hem recovery girince hemde normal açınca direk olarak orası açılıyor.Odin den yeni twrp ve rom kurmayı denedim odin yanıt vermiyor diyo bişeye basmıyorum çok uzun beklediğim halde yanıt vermiyor diyo çok acil lütfen yardımcı olun. @[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] @[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]

twrp ile yeni rom kurdun, telefon açıldı, sonra gecelik güncelleme ne onu anlamadım, sonra neden yeniden twrp flashladın, twrp felan değilde orjinal rom yüklemeye çalış odinden. download mod a alında comxx olarak görünmüyorsa farklı usb girişi dene ve samsung driver ları tekrar kur