İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

lolipop yuklemek ıstıyorum suan 4.2.2 team win recovery v2.8.5.0 kullanıyorum ama rom bulamıyorum

Bu konu 2230 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
samsung galaxsi mega i 9200 ya lolipop surumu var mı yardım edebılırmısınız 2230 Reviews

Konuyu değerlendir: samsung galaxsi mega i 9200 ya lolipop surumu var mı yardım edebılırmısınız

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2230 kez incelendi.

emre1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @emre1453

samsung galaxsi mega i 9200 ya lolipop surumu var mı yardım edebılırmısınız

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    lolipop yuklemek ıstıyorum suan 4.2.2 team win recovery v2.8.5.0 kullanıyorum ama rom bulamıyorum

@ByMotsan

Cevap: samsung galaxsi mega i 9200 ya lolipop surumu var mı yardım edebılırmısınız

Selamlar;
    Glaxy mega GT-I9200 samsung un üvey evladı gibi muamelede bulunduğu kıyıya köşeye attığı sevmediği yitik malı. Son 4.4.2 güncelleme geldi sonrası malesef yok. 4.4.2 de cihaz stabil çalışıyor. üst version orjinalde olmadığı gibi custom romda yok. mega 2 diye çıkarttığı telefon devam ediyor fakat mega ya hiç bir şey yok.
    Tavsiyem orjinal 4.4.2 sürümü ile devam etmeniz. version düşürmelerde veya farklı romlarda sürekli şikayet alıyoruz veya kendinize bir iyilik yapın megayı bırakın o sizi bırakmadan. saygılar...

@kaptantaner

Cevap: samsung galaxsi mega i 9200 ya lolipop surumu var mı yardım edebılırmısınız

selam kardesim evet var konu basliklarinda ararsan bulursun hatta bende yukledim ama telefon biraz fazla isindigindan kaldirdim

- - - Ek olarak - - -

http://www.444android.com/showthread.php/19246-Samsung-MEGA-ya-lolipop-50-rom-yukleme?highlight=9200 konu bu bende buraya bakarak yaptim.