İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1893 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

telefonum açıkken arama yapacagım zaman kapandı tekrar tekrar açmaya çalışıyorum samsung ekranından sonra tekrar başa dönüp açılmaya çalışıyor açılmıyor ses kısma+ortatuş+güç basıp recorve yapmama ragmen açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Bu konu 10374 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
samsung galaxy s 5360 telefonum açılmıyor 1,00 10374 Reviews

Konuyu değerlendir: samsung galaxy s 5360 telefonum açılmıyor

5 üzerinden 1,00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 10374 kez incelendi.

samsung galaxy s 5360 telefonum açılmıyor

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    telefonum açıkken arama yapacagım zaman kapandı tekrar tekrar açmaya çalışıyorum samsung ekranından sonra tekrar başa dönüp açılmaya çalışıyor açılmıyor ses kısma+ortatuş+güç basıp recorve yapmama ragmen açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum.

RasimSadikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul
    @RasimSadikoglu

Cevap: samsung galaxy s 5360 telefonum açılmıyor

Recovery moda girmek icin SES ACMA + ORTA TUS + GUC TUSU' na basin. Wipe data/factory reset yapin. Eger telefon yine acilmazsa sammobile.com 'dan telefonunuza uygun firmware' i indirip rardan cikarin. Telefonu download moda alin. (SES KISMA + ORTA TUS + GUC TUSU) .dll dosyasini masaustune atin. .md5 uzantili dosyayi odinden pda/ap kismina yerlestirip kurun.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu RasimSadikoglu tarafından (21.09.15 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.