İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaşlar aslında başlık herşeyi anlatıyor orjinal note 3ümde şebeke yok diyor ve imeisi null olmuş efs yedeğimde yok yardımcı olursanız çok sevinirim telefonum yaklaşık 2 aydır bu durumda yaşadığım şehirde götürmediğim telefoncu kalmadı hepsi telefona bakıyor imesini null görünce bu olmaz diyorlar bir yardım edin be

Bu konu 6974 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Orjinal note 3 sm-n9000q efs yedeğim yok imei null oldu yardımmm !!!!! 6974 Reviews

Konuyu değerlendir: Orjinal note 3 sm-n9000q efs yedeğim yok imei null oldu yardımmm !!!!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6974 kez incelendi.

Berşan Özsürer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    @Berşan Özsürer

Sensation Orjinal note 3 sm-n9000q efs yedeğim yok imei null oldu yardımmm !!!!!

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaşlar aslında başlık herşeyi anlatıyor orjinal note 3ümde şebeke yok diyor ve imeisi null olmuş efs yedeğimde yok yardımcı olursanız çok sevinirim telefonum yaklaşık 2 aydır bu durumda yaşadığım şehirde götürmediğim telefoncu kalmadı hepsi telefona bakıyor imesini null görünce bu olmaz diyorlar bir yardım edin be

Nereden
    ist
    @ensartknk

Cevap: Orjinal note 3 sm-n9000q efs yedeğim yok imei null oldu yardımmm !!!!!

Hala bi sonca varmadinmi kardes servse gondermyi dendinmi ve cihazn garntlimi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berşan Özsürer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    @Berşan Özsürer

Garanti dışı kaldı malesef

NesquiK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya\Manavgat
    @NesquiK

Alıntı:
    Berşan Özsürer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cihaza ilk sürüm Tr Stock ROM kur IMEI o zaman belki gelebilir zaten gelmezse parca değişir diye biliyorum

Nereden
    ist
    @ensartknk

Yok yani normalde cihaz tr garntlimi suresi bitmismi diyorum.
    Nerde otryosun samsung servsnde calsn samim bi arkdsm var hatlik bi kac cihaz veryorum sagolsun servste degstryo bana

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    istanbul
    @goldkh

note3 kullanıcısıyım. cihazın menüsündeki yedekle ve sıfırla başlığına dokunup cihaz yedeğini aldıktan sonra telefon tekrar açıldığında imei numarasının silindiğini gördüm.cihazı temmuz ayında almıştım.cihaz paralel ithalat ancak orjinal. imei no kayıtlı. cihazın garantisi xxxxx adlı firmaya ayit. (firma adı yazmıyorum. Ancak aradığımda telefonları kapanmış görünüyor hiçbir şekilde çalmıyor. 20 gün telefoncu da kaldı ancak sorunu çözemediler. netten araştırdığımda bu sorunun note3 lerin hastalığı okduğunu yazmışlar. Samsungta bu hatanın kendilerinden kaynaklandığını kabul etmiyormuş. Bu sorunun bir çözümü var mı yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkür ederim

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    goldkh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    note3 kullanıcısıyım. cihazın menüsündeki yedekle ve sıfırla başlığına dokunup cihaz yedeğini aldıktan sonra telefon tekrar açıldığında imei numarasının silindiğini gördüm.cihazı temmuz ayında almıştım.cihaz paralel ithalat ancak orjinal. imei no kayıtlı. cihazın garantisi xxxxx adlı firmaya ayit. (firma adı yazmıyorum. Ancak aradığımda telefonları kapanmış görünüyor hiçbir şekilde çalmıyor. 20 gün telefoncu da kaldı ancak sorunu çözemediler. netten araştırdığımda bu sorunun note3 lerin hastalığı okduğunu yazmışlar. Samsungta bu hatanın kendilerinden kaynaklandığını kabul etmiyormuş. Bu sorunun bir çözümü var mı yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkür ederim
    Bakınız
    http://www.444android.com/showthread...Sorunlari-icin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    istanbul
    @goldkh

öncelikle soruna cevap verdiğiniz için teşekkürler. belirtmiş olduğunuz linki inceledim bu konulara da yabancı olduğum için çok fazla bir şey anlayamadım. modemler romlar vs havada uçuşuyor. telefona hangi programları kullanarak (yükleme-rom modem vs) müdahale etmem gerektiğini bilmediğimden ve telefona daha da fazla zarar vermek istemediğimden açıkçası müdahale etmeye cesaret edemedim. linkte yazılanlar da birbirine girmiş. sizler konuya hakim olduğunuz için konu muhakkak size kolay görünüyordur. telefona nasıl ve hangi programları kullanarak müdahale etmem gerektiği daha sade bir şekilde anlatılmış olsa bu olaya el atacağım ama şu an için araştırmalara devam edeceğim gibi görünüyor. Yine de yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    goldkh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle soruna cevap verdiğiniz için teşekkürler. belirtmiş olduğunuz linki inceledim bu konulara da yabancı olduğum için çok fazla bir şey anlayamadım. modemler romlar vs havada uçuşuyor. telefona hangi programları kullanarak (yükleme-rom modem vs) müdahale etmem gerektiğini bilmediğimden ve telefona daha da fazla zarar vermek istemediğimden açıkçası müdahale etmeye cesaret edemedim. linkte yazılanlar da birbirine girmiş. sizler konuya hakim olduğunuz için konu muhakkak size kolay görünüyordur. telefona nasıl ve hangi programları kullanarak müdahale etmem gerektiği daha sade bir şekilde anlatılmış olsa bu olaya el atacağım ama şu an için araştırmalara devam edeceğim gibi görünüyor. Yine de yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
    Konu içinde note 3 e ait bir link var. O modem i romdan sonra wipe yapmadan flasla

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]