İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Yeni amiral gemimizin ilk ve en hayırlı konusu olarak note 5 in factory rom ( fabrika romu - parçalı rom ) unu paylaşmaktan mutluluk ve kıvanç duyarız. İleride bunun yanına bir de pit dosyası eklediğimiz de harika bir tamir romu ortaya çıkacaktır. odin v3.10 ile indirdiğiniz dosya içindeki parçalı romu başlıklarından net anlayabileceğiniz bölümlere yerleştirin, telefonu download moda alın ve basın start a , telefon tamamen açılıncaya kadar asla kabloyu çıkartmayın. eğer get pit for

Bu konu 15325 kez görüntülendi 29 yorum aldı ...
Samsung Galaxy Note 5 (SM-N920C ) Parçalı rom - Factory Firmware 5,00 15325 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung Galaxy Note 5 (SM-N920C ) Parçalı rom - Factory Firmware

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 15325 kez incelendi.

gamblerhacke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @gamblerhacke

Cevap: Samsung Galaxy Note 5 (SM-N920C ) Parçalı rom - Factory Firmware

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı Xyria Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba..

B ilk mesajda yazılı olan 4 parça dosyayı Odin ile cihaza yüklediğimde Root yapmış olur muyum? Anladığım kadarıyla olmayacakama bir sorayım istedim. Madem bu şekilde yapamıyorum ben cihazımı hangi dosya ile rootlayabilirim bilginiz var mı ?

Bu sorunlarımın çözümü için yardımcı olabilirmisiniz?
    Teşekkürler, iyi çalışmalar…
    Android sürümün kaç dostum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Xyria

Alıntı gamblerhacke Nickli Üyeden Alıntı
    Android sürümün kaç dostum

6.0.1 marshmallow.

Edit : bir root dosyası buldum ve yaptım dur bakalım şimdi ne olacak...

Konu Xyria tarafından (29.08.16 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Merhaba..

B ilk mesajda yazılı olan 4 parça dosyayı Odin ile cihaza yüklediğimde Root yapmış olur muyum? Anladığım kadarıyla olmayacakama bir sorayım istedim. Madem bu şekilde yapamıyorum ben cihazımı hangi dosya ile rootlayabilirim bilginiz var mı ?

Bu sorunlarımın çözümü için yardımcı olabilirmisiniz?
    Teşekkürler, iyi çalışmalar…
    Root olmaz. Şuan dışardayim. Aksam size root dosyasını atarım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482

@Xyria

Alıntı hiu482 Nickli Üyeden Alıntı
    Root olmaz. Şuan dışardayim. Aksam size root dosyasını atarım.

Merhaba.
    Hiç uğraşmayın. Ben cihazı root ettim. Data kurtarma programlarıyla da verilerimi kurtarmak istedim denemediğim pek bir şey kalmadı. Şimdi tekrar unroot edip fabrika ayarlarına döneceğim. Silinen datalarımı kurtaramıyorum. O nedenle artık root'la da işim kalmadı.

İlginiz için teşekkür ederim.

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Merhaba.
    Hiç uğraşmayın. Ben cihazı root ettim. Data kurtarma programlarıyla da verilerimi kurtarmak istedim denemediğim pek bir şey kalmadı. Şimdi tekrar unroot edip fabrika ayarlarına döneceğim. Silinen datalarımı kurtaramıyorum. O nedenle artık root'la da işim kalmadı.

İlginiz için teşekkür ederim.
    Rica ederim. Silinen data geri gelmez büyük bir ihtimalle. Unroottan önce dr. Wondeshare data programı var. Çok tavsiye ediliyor. Onu da deneyin isterseniz.

Eski Nick'im hayyam482

@Xyria

Alıntı hiu482 Nickli Üyeden Alıntı
    Rica ederim. Silinen data geri gelmez büyük bir ihtimalle. Unroottan önce dr. Wondeshare data programı var. Çok tavsiye ediliyor. Onu da deneyin isterseniz.

Onu da denedim. O da olmadı. Silinen dosyaların bir kısmı geri geliyor çok enteresan ama fabrika ayarlarına döndür dedikten sonraki dosysların hiç birini hiç bir program bulamıyor. Yani bu şu demek : 1 sene önceki verileri kurtarabiliyorum. Ama 1 hafta öncekilerden eser yok zerre yok.
    Selamlar.

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Onu da denedim. O da olmadı. Silinen dosyaların bir kısmı geri geliyor çok enteresan ama fabrika ayarlarına döndür dedikten sonraki dosysların hiç birini hiç bir program bulamıyor. Yani bu şu demek : 1 sene önceki verileri kurtarabiliyorum. Ama 1 hafta öncekilerden eser yok zerre yok.
    Selamlar.

Bahsettiğim uygulamayı deneyin bir sonuç verebilir. Bu arada bu işi profosyonel olarak icra eden kişiler var. 300 400 tlye silinen verileri geri getirebiliyorlar. Ama onlarinda bir garantisi yok.

Eski Nick'im hayyam482

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Ben 4 adet resime 300 dolar vermiştim. Ve servis asla şu kadarını geri getiririm demiyor . Ne gelirse razı oluyorsunuz. Tamamen tuzak yani. Zaten telefon hafızası asla geri gelemiyor çünkü değişken sektör yazılımı mevcut. Sektörler sıra ile kullanılmıyor.

dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Alıntı Nejat Nickli Üyeden Alıntı
    Ben 4 adet resime 300 dolar vermiştim. Ve servis asla şu kadarını geri getiririm demiyor . Ne gelirse razı oluyorsunuz. Tamamen tuzak yani. Zaten telefon hafızası asla geri gelemiyor çünkü değişken sektör yazılımı mevcut. Sektörler sıra ile kullanılmıyor.

Bi ara benide kanser etmişti. Denemediğim program kalmamıştı. En son baktım olmuyor pes ettim bende.
    Eski Nick'im hayyam482

@Xyria

Valla bir bilgisayarcı olarak silinen verilerin 10-11 sene sonra geri çağırılabildiğine kendim şahit oldum yani ben kurtardım. Kaldı ki bu disk defalarca format üstüne format yedi bu on senede.
    Ama bu Android cihazda bir gariplik var. Şifre hatası nedeniyle cihaz otomatikman fabrika ayarlarına geri yükledi kendisini. O anda İçindeki var olan bütün bilgiler silindi. Bunlar geri gelmiyor. Fakat daha önceden silinmiş olan fotoğraflar geri geliyor. Telefonu ilk çıktığında almıştım. O zamanlar çektiğim bütün fotoğrafları kurtarabiliyorum. Ama işin önemli kısmı fabrika verilerine dönen telefonun o esnada içinde ne varsa hiç biri ama hiç biri geri gelmiyor. Sanki hiç var olmadılar.

Nejat hocanın dediği gibi oldu muhtemelen. Ya sektöre bir tür format attı, üzerine bir şeyler yazdı. Ya da bir tür bloke koydu bilemiyorum.

Adli tıp dijital inceleme ekiplerinin bazı programlarına eriştim. Bendekşlrr bir ile yaramadı. Ama iş bilişim suçları kapsamına girdiğinde uzmanlar bunu mutlaka bir şekilde ele geçiriyorlardır.

Hatta bu telefonların tamamına ver her türlü bilgiye erişmek için bir yöntemi olduğunu ve bunun da gizli tutulduğunu düşünüyorum.

Basit bir şekilde üstte verdiğim örneği göz önüne alırsanız silinen bir veri 10 sene geçse bile geri getirilebilir. Bu telefondan data güvenliği nedeniyle geri getirilmiyor. Ama bu gelmeme işi ama ve bana. Savcıya değil.

(Bence)
    Selamlar

Bu Konu için Etiketler