İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Programları direk SD karta yükleyebilir miyiz? Merhaba arkadaşlar kullanmış olduğum Samsung 7.2 SMT210 Root'lu tabletime And.Ver. ( 4.4.2 ) dahili hafızasında 300 mb bir yer kaldığı için 16 gb sd kartına direk uygulama veya oyun kurmak istiyorum bunun bir yolu varmı? Yardımlarınız Bekliyorum. Saygılar.

Bu konu 16934 kez görüntülendi 99 yorum aldı ...
Programları direk SD karta yükleyebilir miyiz? 16934 Reviews

Konuyu değerlendir: Programları direk SD karta yükleyebilir miyiz?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 16934 kez incelendi.

@joker66

Calculator Cevap: Programları direk SD karta yükleyebilir miyiz?

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı hayyam482 Nickli Üyeden Alıntı
    Hayır alt taraftakı mesajda uyumlu cihazlarda sizin tabletiniz de yer alıyor. ******* da kurulum *****su olabilir. Oraya da bakmak lazım. Birde htcmania vs. Gibi diğer Android forumlarına bakmak lazım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hayyam usta sanırım hatayı buldum tablette cwm den önce root açıldığından supersu engeliordu sanırım tabletten supersuyu kaldırdım cwm kurdum root ekranında cwm kurulduğunu gördm peşiinden supersuyu yükledim tableti kapatıp açtım root checker ile kontrol ettiğimde şu uyarı geldi( üzgünüm kök erişi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil ) hatası verdi tableti boot ekranında açtımrecoverysine girdiğimde yüklediğim cwm yoktu anlamadım 2 kez *****daki anlatımı yaptım olmadı sadece cwm yükleyiptableti kapatıp açtım baktım malesef cwm görünmüyor hata nerede anlamadım ( https://www.*******.com/watch?v=bui6nk-w4ug ) bu ***** bizim tabletin yüklenmesini anlatıyor hatasız yapmama rağmen neden olur

- - - Ek olarak - - -

hayyam usta uğraşılar sonucu şunu gördüm *****da t1den t3 kadar bölüm var ancak benim üklediğim programda t4 vardı onu seçip yükledim cwm kuruyor ardından supersuyu kurdum tableti kapatıp açılınca android yeni sürümü hazırlıyor dedi ve açıldı baktım supersu yüklenmiş root checkerla kontrol ettim çalışıyor tableti kapatıp boot ekranına gelince malesef cw modu hala yok şaştım çözemedim şimdilik buraya kadar getirdim tableti çökmeden )

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Cevap: Programları direk SD karta yükleyebilir miyiz?

Alıntı joker66 Nickli Üyeden Alıntı
    hayyam usta sanırım hatayı buldum tablette cwm den önce root açıldığından supersu engeliordu sanırım tabletten supersuyu kaldırdım cwm kurdum root ekranında cwm kurulduğunu gördm peşiinden supersuyu yükledim tableti kapatıp açtım root checker ile kontrol ettiğimde şu uyarı geldi( üzgünüm kök erişi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklü değil ) hatası verdi tableti boot ekranında açtımrecoverysine girdiğimde yüklediğim cwm yoktu anlamadım 2 kez *****daki anlatımı yaptım olmadı sadece cwm yükleyiptableti kapatıp açtım baktım malesef cwm görünmüyor hata nerede anlamadım ( https://www.*******.com/watch?v=bui6nk-w4ug ) bu ***** bizim tabletin yüklenmesini anlatıyor hatasız yapmama rağmen neden olur

- - - Ek olarak - - -

hayyam usta uğraşılar sonucu şunu gördüm *****da t1den t3 kadar bölüm var ancak benim üklediğim programda t4 vardı onu seçip yükledim cwm kuruyor ardından supersuyu kurdum tableti kapatıp açılınca android yeni sürümü hazırlıyor dedi ve açıldı baktım supersu yüklenmiş root checkerla kontrol ettim çalışıyor tableti kapatıp boot ekranına gelince malesef cw modu hala yok şaştım çözemedim şimdilik buraya kadar getirdim tableti çökmeden )
    Kalıcı cwm yok cihazınız için. Ondan cwmyı tekrar göremiyorsunuz.

Eski Nick'im hayyam482

@joker66

şimdi cihazıma android 5 kurmak istiyorum bun için cihazımdaki romun yedeğini nasıl alabilirim ilerde gerekeceği için cwm ekranını her gerektiğinde bu şekilde kuracağız sanırım

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

şimdi cihazıma android 5 kurmak istiyorum bun için cihazımdaki romun yedeğini nasıl alabilirim ilerde gerekeceği için cwm ekranını her gerektiğinde bu şekilde kuracağız sanırım
    Backup and restore den yedekleyin
    Rom kurmak için her defa cwmyı kurmanız gerek.

Eski Nick'im hayyam482

@joker66

rom için buraya bakınız. Cwm'yi unutmayın bu arada.
    hayyam usta cwm hallettik rotladı burada bir link vermişsiniz dell venue 7 (8gb9 tablete göre lolipop 5 yazılımı var linkden indirin diyor ancak verdiği tüm linkler paralı cep telf bir uygulama satın alırsanzı indirmeye başlayacak diyor bir kaç forumda aradım bu nun sahte bir forum olduğu yorumları var dell xda faoruma baktım androd 5 lolipop ile ilgili bir dosya göremedim

@joker66

hayyam usta buralardamısınız dell venue 7 (8gb) android 5 romu nereden bulabilirim xda yok verdiğiniz link paralı üyelik istiyor başka forumlar varmı araştıracağım

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

hayyam usta buralardamısınız dell venue 7 (8gb) android 5 romu nereden bulabilirim xda yok verdiğiniz link paralı üyelik istiyor başka forumlar varmı araştıracağım
    Verdiğim linke baktım. Böyle bir rom yok. Cihazınız için lolipop rom yapılmamış.

Eski Nick'im hayyam482

@joker66

Verdiğim linke baktım. Böyle bir rom yok. Cihazınız için lolipop rom yapılmamış.

del olarak bir çok rom gördüm tabletime en yakın şunu buldum (http://upgradelollipops.website/upgr...-5-0-lollipop/ )
    ancak inrimek için ücret istiyorlar biraz reklam sitesi gibi geldi bana xda bile romdan bahsedilmemiş

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

del olarak bir çok rom gördüm tabletime en yakın şunu buldum (http://upgradelollipops.website/upgr...-5-0-lollipop/ )
    ancak inrimek için ücret istiyorlar biraz reklam sitesi gibi geldi bana xda bile romdan bahsedilmemiş

Reklam sitesinden ziyade dolandırıcılık bu. Sahte facebook hesapları ile de sanki gerçekmiş süsü verilmeye çalışılmış.

@joker66

o zaman android5 üzerine kurulu cyonemod yazılımları bulabilirmiyiz (