İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

g2 de lg nin kendi görev yöneticisi varmış. g3 e geçtim fakat görev yöneticisi yok. internette bir iki tane buldum ama pek güvenemedim. bu site dışında birşey yüklemek istemiyorum. acaba sitede lg kullanıp orjinal görev yöneticisinin apk sını atabilecek olan var mı?

Bu konu 8389 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...
lg görev yönetici 3,00 8389 Reviews

Konuyu değerlendir: lg görev yönetici

5 üzerinden 3,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 8389 kez incelendi.

@Just Watch

lg görev yönetici

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    g2 de lg nin kendi görev yöneticisi varmış. g3 e geçtim fakat görev yöneticisi yok. internette bir iki tane buldum ama pek güvenemedim. bu site dışında birşey yüklemek istemiyorum. acaba sitede lg kullanıp orjinal görev yöneticisinin apk sını atabilecek olan var mı?
    Konu Just Watch tarafından (10.07.15 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: lg görev yönetici

Alıntı:
    Just Watch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G3 art çalışıyor dimi. O sebeple görev yöneticisi şarja çok o olumsuz etki yapabilir ve telefon çok yavaş çalışabilir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Just Watch

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G3 art çalışıyor dimi. O sebeple görev yöneticisi şarja çok o olumsuz etki yapabilir ve telefon çok yavaş çalışabilir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    [MENTION=3]Nejat[/MENTION] hocam art derken anlayamadım kusura bakmayın. bu arada g3 beat bende model

- - - Ek olarak - - -

birde bildirim ışığı 12 saniye de bir yanıyor. bu bana biraz fazla geldi. bunu ayarlamanın yolu var mıdır acaba?

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Alıntı:
    [MENTION=3]Nejat[/MENTION] hocam art derken anlayamadım kusura bakmayın. bu arada g3 beat bende model

- - - Ek olarak - - -

birde bildirim ışığı 12 saniye de bir yanıyor. bu bana biraz fazla geldi. bunu ayarlamanın yolu var mıdır acaba?
    Art çalışma biçimidir. Birde dalvik var. Ayalar/Geliştirici seçenekleri / en altta bulunuyor.

Led olayı içinde google play'e led control yazarak istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Just Watch

Alıntı:
    hayyam482 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Art çalışma biçimidir. Birde dalvik var. Ayalar/Geliştirici seçenekleri / en altta bulunuyor.

Led olayı içinde google play'e led control yazarak istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    geliştirici seçeneklerine girdim çalışma süresini seç sekmesi altında art ve dalvik var. bende dalvik işaretli

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Alıntı:
    geliştirici seçeneklerine girdim çalışma süresini seç sekmesi altında art ve dalvik var. bende dalvik işaretli
    art veya dalvik seçerek görev yöneticisini aktif edebileceğinizi sanmıyorum. Eski cihazınızda var mıydı? veya olan biri apk'yı atsın. bu apk'yı system/app'in içine atın.

@Just Watch

Alıntı:
    art veya dalvik seçerek görev yöneticisini aktif edebileceğinizi sanmıyorum. Eski cihazınızda var mıydı? veya olan biri apk'yı atsın. bu apk'yı system/app'in içine atın.
    eski cihazım g2 miniydi. onda vardı görev yöneticisi. bunda yok ama. netten lg ye ait olduğu söylenen bir apk buldum normal şekilde yükleyecektim ama ne kadar izin varsa istedi. mesaj okuma yazma rehber okuma çağrılar vs vs. her türlü izni istedi güvenemedim bende

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Alıntı:
    eski cihazım g2 miniydi. onda vardı görev yöneticisi. bunda yok ama. netten lg ye ait olduğu söylenen bir apk buldum normal şekilde yükleyecektim ama ne kadar izin varsa istedi. mesaj okuma yazma rehber okuma çağrılar vs vs. her türlü izni istedi güvenemedim bende
    onu bir deneyin olmazsa kaldırırsınız veya bunu indirin ve system/app'a atın.

LINK

@Just Watch

Alıntı:
    onu bir deneyin olmazsa kaldırırsınız veya bunu indirin ve system/app'a atın.

LINK
    benimki çalışmadı bunu deniyorum. yükledim bu da olmadı. normal olarak yükledim yüklendi yazdı ama ne menüde var nede uygulamalarda
    Konu Just Watch tarafından (11.07.15 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Alıntı:
    benimki çalışmadı bunu deniyorum. yükledim bu da olmadı. normal olarak yükledim yüklendi yazdı ama ne menüde var nede uygulamalarda
    görev yöneticisine girin. Gözükmüyor mu? Ya da reboot atın. Bu arada system/app'a atın.