İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1978 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Arkadaşlar konu açılmış ve tekrar hortlatmamak için sade bir konu açma kararı aldım. Cihazım GalaxyALPHA cihazım 0x1 knox sayacı ile garantiye gönderilip ret yanıtı verilerek 800 lira para istenmesiyle geri geldi yapmak istediğim şey knox sayacını sıfırlamak. Sormak istediğim bir diğer mevzu ise note 3 ün yöntemini kullansak sıfırlanmaz mı? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum 800 lira ödeyecek gücüm yok.

Bu konu 5958 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
GalaxyALPHA Knox sayacı sıfırlama 1,00 5958 Reviews

Konuyu değerlendir: GalaxyALPHA Knox sayacı sıfırlama

5 üzerinden 1,00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 5958 kez incelendi.

GalaxyALPHA Knox sayacı sıfırlama

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar konu açılmış ve tekrar hortlatmamak için sade bir konu açma kararı aldım.
    Cihazım GalaxyALPHA cihazım 0x1 knox sayacı ile garantiye gönderilip ret yanıtı verilerek 800 lira para istenmesiyle geri geldi
    yapmak istediğim şey knox sayacını sıfırlamak. Sormak istediğim bir diğer mevzu ise note 3 ün yöntemini kullansak sıfırlanmaz mı?
    Lütfen yardımlarınızı bekliyorum 800 lira ödeyecek gücüm yok.

Cevap: GalaxyALPHA Knox sayacı sıfırlama

Alıntı:
    melikcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konu açılmış ve tekrar hortlatmamak için sade bir konu açma kararı aldım.
    Cihazım GalaxyALPHA cihazım 0x1 knox sayacı ile garantiye gönderilip ret yanıtı verilerek 800 lira para istenmesiyle geri geldi
    yapmak istediğim şey knox sayacını sıfırlamak. Sormak istediğim bir diğer mevzu ise note 3 ün yöntemini kullansak sıfırlanmaz mı?
    Lütfen yardımlarınızı bekliyorum 800 lira ödeyecek gücüm yok.
    bende bekliyorum kardeş knox sayacı sıfırlamayı benim daha bir sorunum yok çokşükür ama ne olur ne olmaz bende ilk çıktığında paralel ithalat aldım orjinal açılmamış kutusunda rotlu çıktı irtibat kurduğumda siz rotlamışsınızdır denildi onun sıkıntısını çekiyorum.

Bende evkurdan aldım bende 0x1 olacak şekilde root dosyası atmadım sadece 5.0.2 yi gerekli siteden indirerek kurdum oda arttırmaz denildi. 0x1 ile şikayet ettim geri dönüş yapıldı sorunum çözülücek sanırım bundan böyle OTA'dan başka güncelleme yapmıcam

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

aslında bir developer arkadaş note 3 dosyalarının mantığını çözerek bir noktaya kadar getirebilir, yada biz hiç anlamadığımız için böyle bir şey olabilir sanıyoruz. yoksa bizde de az çok android den anlayan dostlar var, buna el atmadıklarına göre bizim bilmediğimiz şeyler var