İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaşlar merhaba Xperia z kullanıyorum ve uygulama bende 4.4.4 sürümünde kuruluydu. Root lu cihazdı ve lucky patcher ile mod yaptım(işe yaramadı tabii) bu hafta teli 5.0.2 ye yükselttik ve uygulama telefonda yoktu. Yani hala yok silme felan yapmadım. Yeniden yüklemek için markete girdim %93 e geliyor ve hata veriyor. Hata kodu -505. Hatayı araştırdım gerekenleri yaptım ama nafile tüm sistemden sadece bu uygulama da sorun var. Manuel apk indirip denedim onda da yüklenmedi uyarısı veriyor.

Bu konu 1619 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
8 Ball Pool miniclip uygulama yüklenmiyor 1619 Reviews

Konuyu değerlendir: 8 Ball Pool miniclip uygulama yüklenmiyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1619 kez incelendi.

Nereden
    MALATYA İSTANBUL
    @TtugrulT

8 Ball Pool miniclip uygulama yüklenmiyor

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaşlar merhaba
    Xperia z kullanıyorum ve uygulama bende 4.4.4 sürümünde kuruluydu. Root lu cihazdı ve lucky patcher ile mod yaptım(işe yaramadı tabii) bu hafta teli 5.0.2 ye yükselttik ve uygulama telefonda yoktu. Yani hala yok silme felan yapmadım. Yeniden yüklemek için markete girdim %93 e geliyor ve hata veriyor. Hata kodu -505. Hatayı araştırdım gerekenleri yaptım ama nafile tüm sistemden sadece bu uygulama da sorun var. Manuel apk indirip denedim onda da yüklenmedi uyarısı veriyor. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım edebilir se çok iyi olur.

İlk defa konu açıyorum yanlışım varsa affola

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: 8 Ball Pool miniclip uygulama yüklenmiyor

Alıntı TtugrulT Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar merhaba
    Xperia z kullanıyorum ve uygulama bende 4.4.4 sürümünde kuruluydu. Root lu cihazdı ve lucky patcher ile mod yaptım(işe yaramadı tabii) bu hafta teli 5.0.2 ye yükselttik ve uygulama telefonda yoktu. Yani hala yok silme felan yapmadım. Yeniden yüklemek için markete girdim %93 e geliyor ve hata veriyor. Hata kodu -505. Hatayı araştırdım gerekenleri yaptım ama nafile tüm sistemden sadece bu uygulama da sorun var. Manuel apk indirip denedim onda da yüklenmedi uyarısı veriyor. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım edebilir se çok iyi olur.

İlk defa konu açıyorum yanlışım varsa affola
    Cihazda root varsa madem system/app içine APK yi atıp telefonu tekrar başlat yapın. Muhtemelen kurulacaktır

Tapatalk | Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
    Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    MALATYA İSTANBUL
    @TtugrulT

Şuanda root yok yani daha yeni güncelleme geldi ve hazırda 5.0.2 için root var mı bakamadım. Pc yok elimde lucky patcher ile rootsuz oluştur ve yükle olursa ona bakıcam. Root atmak içün de bir yol bulmalıyım yoksa yükleyemeyeceğim

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Eski Nick'im hayyam482

Nereden
    MALATYA İSTANBUL
    @TtugrulT

Alıntı hayyam482 Nickli Üyeden Alıntı
    Lolipop samsung da oynayan arkadaşlarım var ama acaba işlemciler farklı olduğu içinmi bende olan lollipop ta çalışmıyor olabilir.