İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum ama bi çözüm bulamadım. telefonumda radyoyu nasıl aktif ederim seri no : 411K Aktif edilebilinirmi ?

Bu konu 22829 kez görüntülendi 22 yorum aldı ...
LG g3 beat radyo aktif etme ? 22829 Reviews

Konuyu değerlendir: LG g3 beat radyo aktif etme ?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 22829 kez incelendi.

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie

Cevap: LG g3 beat radyo aktif etme ?

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Alıntı:
    nic00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [MENTION=1373]MuesTie[/MENTION] http://s5.dosya.tc/server3/e85he6/Fmradyo.zip.html g3 beatin kendi radyosu.Donanım yok kaldırdılar demişler birçok forumda ama bugün 47 radyo buldu donanım yoksa bu radyoları nasıl buldu? bu arada eger radyo kullananlarda .odex dosyası varsa bnm telde bulamadım yok galiba.
    bu senin ki mi acaba çünkü bende hata verdi odex dosyası eksik olsugu için sanırım. bi yandan araştırıyorum ama henüz bişi bulamadım
    ...Special Team...

Nereden
    Karaman
    @nic00

evet bu benim telefon sistemindeki fm radyo. odex dosyası için başka bi ülkenin romundan alıp ayıtlanamaz mı ki?

@snmz12307

Alıntı:
    nic00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, verdiğiniz adresteki dosyayı indirip telefonuma attım ama, herhangi bir şey olmadı.
    Uygulamalar>Hepsi> bölümünde "com.lge.fmradio.overlay" şeklinde bir şey var. Bu dosyanın orijinal apk dosyasını
    nasıl bulabilirim. Telefonu daha 3 gün önce aldım ve radyo olmadığını görmemle hayal kırıklığına uğradım.
    SpiritFM diye bir program yükledim o programda root gibi şeyler yazdı, radyo açıldı ama herhangi bir tepki vermedi.