İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar defice default light renk kodunu cihazımda nasıl ve nereden değiştirebilirim? Ayrıca herhangi bir uygulamanın actionbar kısmının rengini nasıl değiştirebilirim. İnternette sadece light ve dark renk yapmayı buldum ama ben kendim renk kodunu girip değiştirmek istiyorum. (#ffabc123 şeklinde). Ayrıca herhangi uygulamanın durum çubuğu rengini nasıl değiştirebilirim? Res>values kısmını inceledim ama bulamadım

Bu konu 4173 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Device Default Rengi Değiştirme ve Uygulama ActionBar Kısmının Rengini Değiştirme 4173 Reviews

Konuyu değerlendir: Device Default Rengi Değiştirme ve Uygulama ActionBar Kısmının Rengini Değiştirme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4173 kez incelendi.

yunusemre168 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @yunusemre168

Device Default Rengi Değiştirme ve Uygulama ActionBar Kısmının Rengini Değiştirme

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar defice default light renk kodunu cihazımda nasıl ve nereden değiştirebilirim? Ayrıca herhangi bir uygulamanın actionbar kısmının rengini nasıl değiştirebilirim. İnternette sadece light ve dark renk yapmayı buldum ama ben kendim renk kodunu girip değiştirmek istiyorum. (#ffabc123 şeklinde). Ayrıca herhangi uygulamanın durum çubuğu rengini nasıl değiştirebilirim? Res>values kısmını inceledim ama bulamadım

Nereden
    İstanbul
    @yunusemre168

Cevap: Device Default Rengi Değiştirme ve Uygulama ActionBar Kısmının Rengini Değiştirme

güncel

blltlgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş
    @blltlgn

Cevap: Device Default Rengi Değiştirme ve Uygulama ActionBar Kısmının Rengini Değiştirme

Anladığım kadarıyla bildirim çubuğu, bildirim ekranı vs renk değişimini soruyorsun. Wanam Xposed veya Gravity Box (kullandığın Android sürümüne göre indir) ile yapabilirsin. Ayrıca bildirim çubuğunun Android 5.0'daki gibi uygulama içindeki renklerle uyumlu olmasını istiyorsan Tinted Status Bar uygulamasını yükleyip aktifleştirebilirsin.
    Bu söylediklerimin tamamı için Xposed İnstaller gerekiyor.

Edit: Romun dosylarında nasıl yapacağını soruyorsan o konuda bilgim yok.

Kingpin Upload - Ücretsiz Resim ve Fotoğraf Barındırma Servisi

Eski nick : kingpin

"Rüşvetiydi kaderin ilk görüşte aşk!"

Nereden
    İstanbul
    @yunusemre168

Bunları biliyorum ama evet rom dosyalarına yapmak istiyorum

444MB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    @444MB

Uygulamanin action bar kismini degistirmek istoyorsan sistem ile degil Uygulama ile oynamalisin sanirim
    ESKİ NİCK: mbyurttutan

Savaşlar için paraları var ama yoksulları doyuramıyorlar.

Nereden
    İstanbul
    @yunusemre168

Onu bende biliyorum hatta res>values>styles editlenerek yapılıyor ama nasıl editleyeceğimi bilmiyorum

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Alıntı:
    yunusemre168 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bende biliyorum hatta res>values>styles editlenerek yapılıyor ama nasıl editleyeceğimi bilmiyorum
    Hocam şu bluetooth'a da bi el atar mısınız? Acaip yavaş dosya aktarımı oluyor.

Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
    Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar
    Eski Nick'im hayyam482

Nereden
    İstanbul
    @yunusemre168

Bir tweak bulabilirsem eklerim

444MB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    @444MB

ESKİ NİCK: mbyurttutan

Savaşlar için paraları var ama yoksulları doyuramıyorlar.