İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaslar güncellemeyi aldım yukledim ama surekli Home tusuna basınca touchwiz seçeneği cıkıyor karşıma ya kolay modu yada NORMAL modu sec diyor, NORMAL modu seçiyorum bundan sonra bu modu kullanmak İstediğin diyor evet dıyorum tmm hersey yolunda gibi görünüyor sonra yine Home tusuna basıyorum bütün işlem bastan başlıyor SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konu 8987 kez görüntülendi 16 yorum aldı ...
Edge 5.0.1 lolipop güncellemesi sıkıntı var 8987 Reviews

Konuyu değerlendir: Edge 5.0.1 lolipop güncellemesi sıkıntı var

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8987 kez incelendi.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Edge 5.0.1 lolipop güncellemesi sıkıntı var

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı:
    nnillessvoley16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Nejat kardeş kies ota ben bunlardan anlam çıkaramadım daha ayrıntılı yardımcı olabilirsiniz 😕

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    cihaza wifi üzerinden güncelleme geldi ise buna ota güncelleme denir, bu durumda aynı güncelleme kies programında da var demektir, cihazı kies e bağlayıp başlangıç ayarlarına getir dediğinde lolipop güncellemesini tekrar yükler, fakat cihaza wifi üzerinden bir güncelleme gelmedi ise muhtemelen kies te de görünmeyecektir. bu durumda sammobile.com dan orjinal güncellemeyi alıp odin ile yüklemek gerekir. fakat sen sammobile.com da 5.0.1 güncellemesi yok diyorsun, o durumda yapacak pek bir şey kalmıyor.

nnillessvoley16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @nnillessvoley16

Wifi üzerinden güncelleme gelmişti tmm anladığım kadarıyla fabrika Reset atıyorum sonrada kiese balıyorum cihazı başlangıç ayarlarına gel diyorum Wifi den otomatik olarak yükleyip sıkıntı kalmayacak diyorsun

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamer Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Tamer Ç.

Cihazınız artık 5.0.1 fabrika reset atıp kiesden de başlangıç ayarlarına getirin wifi den bişey yapmanıza gerek yok zaten 5.0.1 olacak.. anladığım kadarıyla nejat ustanın demek istediği bu

@nnillessvoley16

Arkadaşlar yardımlariniz için çok teşekkür ederim. Dediklerinizi yaptım ve başarılı oldu güncellemeyi tekrar yükledi sanki biraz daha stabil oldu tel fakat şu touchwiz ana sayfa seçilsin daima diyorum HOME tuşunun her iki yandaki tuşlara her basisimda touchwiz ana sayfa menüsünü her sefer baştan seçtiriyor bana bu acaba yazılımlar bir sorun mu güncellemede mi bir sıkıntı var

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    nnillessvoley16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yardımlariniz için çok teşekkür ederim. Dediklerinizi yaptım ve başarılı oldu güncellemeyi tekrar yükledi sanki biraz daha stabil oldu tel fakat şu touchwiz ana sayfa seçilsin daima diyorum HOME tuşunun her iki yandaki tuşlara her basisimda touchwiz ana sayfa menüsünü her sefer baştan seçtiriyor bana bu acaba yazılımlar bir sorun mu güncellemede mi bir sıkıntı var
    Kies ile tekrar başlangıç ayarlarına getir. İlla ki bir ara doğru yazılımı kuracaktır. Antivirüs Programı kapalı olsun pc de

Tapatalk | Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
    Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar

@nnillessvoley16

Ok deniyecem birkackez daha gelişmelerden haberdar ederim

@nnillessvoley16

Evet arkadaşlar 2. Yüklememde sonuç düzeldi