İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Telefon bana geldiginde root'luydu superSu uyglamasından root kaldırma islemi yaptım ve güncelliyemiyorum. Ne yapabilirim ?

Bu konu 25129 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
S5'imi güncelliyemiyorum ''Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla degiştirildi'' hatası 3,33 25129 Reviews

Konuyu değerlendir: S5'imi güncelliyemiyorum ''Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla degiştirildi'' hatası

5 üzerinden 3,33 | Toplam: 3 kişi oyladı ve 25129 kez incelendi.

Nereden
    Ankara
    @Antipatii

S5'imi güncelliyemiyorum ''Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla degiştirildi'' hatası

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Telefon bana geldiginde root'luydu superSu uyglamasından root kaldırma islemi yaptım ve güncelliyemiyorum.
    Ne yapabilirim ?

m3rtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @m3rtr

Cevap: S5'imi güncelliyemiyorum ''Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla degiştirildi'' h

Alıntı Antipatii Nickli Üyeden Alıntı
    Telefon bana geldiginde root'luydu superSu uyglamasından root kaldırma islemi yaptım ve güncelliyemiyorum.
    Ne yapabilirim ?
    telefondan güncelleyemezsin artık. knox sayacı artmış . sayaç sıfırlamada şuanlık yok. anca odin ile bilgisayardan güncelleyebilirsin

Nereden
    Ankara
    @Antipatii

Cevap: S5'imi güncelliyemiyorum ''Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla degiştirildi'' h

Onu nasıl yapabilirim ? Veya bilgisayarda samsung kies var ordan yapabilir miyim ?

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Onu nasıl yapabilirim ? Veya bilgisayarda samsung kies var ordan yapabilir miyim ?
    Orjinal yazılımı odinden kurun.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482

Nereden
    Cottbus
    @stickly06

Ne yapabilirim ?

Cihazinizi Kiese Baglayarak Orjinal Roma Yukseltebilirsiniz . Eger Olmuyorsa Cihaza bi Alt Versiyon Romu indirip Kurun Kurduktan Sonra Kiese Baglayin O zaman Size Orjinal Rom ile Guncellemeyi Tavsiye Edicektir .

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Ne yapabilirim ?
    Kolay iş.
    Öncelikle bir recovery yükleyin.
    Recovery'den wipe yapın.
    Wipe'tan sonra odin ile orijinal firmware yükleyin. Tamamdır , artık güncelleme de alır her şeyi yuklersiniz.
    Ta ki root ettiniz custom recovery yüklediniz o zaman güncelleme alamazsiniz

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    izmir
    @doğannn

Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    Kolay iş.
    Öncelikle bir recovery yükleyin.
    Recovery'den wipe yapın.
    Wipe'tan sonra odin ile orijinal firmware yükleyin. Tamamdır , artık güncelleme de alır her şeyi yuklersiniz.
    Ta ki root ettiniz custom recovery yüklediniz o zaman güncelleme alamazsiniz
    hocam forumu gezerken bu konuya takıldım bilgi vermıssınız de benimde aynı sorun var belirtmek istiyorum öncelıkle hocam ben galaxy s5 orjınal yazılımını yukledım ancak yenı bır guncellestırme gelmıs 1 ay once telefonun ayarlarından giriyorum guncellestır dıyorum ama zaten en son yazılım yuklu dıyor sammobılede baska versıyonu gelmıs nasıl guncellestıre bılırım bıraz uzun oldu ama

Nereden
    Stockholm
    @KingTR

Telefonun knox sayacı arttığı için telefondan güncelkiyemezsin ancak kies yoluyla güncelleştirebilirsin veya odin. Ama Kies öneririm.

Nereden
    izmir
    @doğannn

Alıntı KingTR Nickli Üyeden Alıntı
    Telefonun knox sayacı arttığı için telefondan güncelkiyemezsin ancak kies yoluyla güncelleştirebilirsin veya odin. Ama Kies öneririm.
    hocam kıes en son surume sahıpsınız dıyor bakın hocam en son surum eylulde gelmıs iyilestirme guncellestirmesi ama kıes gorup bu guncellestırmeyı yuklemıyor bakınız lınkte http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900FQ/