İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

arkadaşlar bundan 2 ay önce note4 aldım telefonu gece yatarken sarj a taktım sabah uyandıgımda teli elime aldıgımda telefon İlk Açılışta ki samsung note 4 yazısına kadar geliyor devamlı reset atıyordu yani devamlı acıyo kapatıyo kendini kendiliğinden bende forumdan N910CQXXU1ANK5_4files_4.4.4_TUR_Factory_Firmware_b y_sawgent odin ile yukledim pass yazısı geldi tamam bi sorun cıkmadı gene olmadı tel acmadı kendini bu sefer de kies ile yukleme yaptım yuklendi gene olmadı yetkili servise

Bu konu 3124 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Yardıma ihtiyacım var Ustalar 3124 Reviews

Konuyu değerlendir: Yardıma ihtiyacım var Ustalar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3124 kez incelendi.

Nereden
    BALIKESİR
    @Selçuk Sönmez

Unhappy Yardıma ihtiyacım var Ustalar

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar bundan 2 ay önce note4 aldım telefonu gece yatarken sarj a taktım sabah uyandıgımda teli elime aldıgımda telefon İlk Açılışta ki samsung note 4 yazısına kadar geliyor devamlı reset atıyordu yani devamlı acıyo kapatıyo kendini kendiliğinden bende forumdan N910CQXXU1ANK5_4files_4.4.4_TUR_Factory_Firmware_b y_sawgent odin ile yukledim pass yazısı geldi tamam bi sorun cıkmadı gene olmadı tel acmadı kendini bu sefer de kies ile yukleme yaptım yuklendi gene olmadı yetkili servise gönderdim ve dün aradılarki kullanıcı hatasıdır anakart yanmıştır diye ve ve sen buna custom rom yüklemişsin dediler cıhaz garanti dısıdır dediler tamir için 900 lira para istediler ben bu anakarttını nerden ucaza degiştirebilirim veya şöyle yapsan daha iyi olur dediginiz varmı yardım ederseniz çok sevinirim... bide ben arkadaslar odin ile rom yukleme yapmadan önce cok denedim tel downloadmoda giriyor ama
    recovery moda girmiyor hiçbi sekirde bide teli fişe takıyorum kırmızı sarj led yanmıyo... az önce gene konustum servis ile simdide bana diyolar anakart senin saglam fakat virüs war diyolar bende istedim cihazı gönderin bana dedim üzgünüz bişi yapamayız garanti dısı cihazın dediler Pazartesi geliyoo.
    Konu Selçuk Sönmez tarafından (02.05.15 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Yardıma ihtiyacım var Ustalar

Telefonunuza Custom recovery yükleyin ve Custom rom atın

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Anakarta virüs bulaşması olayını burda duydum ilk defa. Cwm atın wipe yapin ve romu bir daha atın.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Nereden
    BALIKESİR
    @Selçuk Sönmez

N910CQXXU1ANK5_4files_4.4.4_TUR_Factory_Firmware_b y_sawgent şuan telde bu yuklu ustalar hangi cwm yuklemem gerek bide costum rom hangisi link atarmısınız bide bunları yapmadan önce rot atmam gerekmi en başta

N910CQXXU1ANK5_BOOT-BL_by_sawgent.tar.md5
    N910CQXXU1ANK5_CODE-AP_by_sawgent.tar.md5
    N910CQXXU1ANK5_CSC_by_sawgent.tar.md5
    N910CQXXU1ANK5_MODEM-CP_by_sawgent.tar.md5 suanda bunlar yuklü cihazda
    rot yok

- - - Ek olarak - - -

bidee ustalar ana kart arızarı olsaydı ben bunları odin ile cihaza atarken hata werirdi demi yukleme yapmazdı sorunsuz bi biçimde yuklendi cihaza sadece recovery moda gecmedi cihaz gecseydi servise yollamazdım aklımada geldi aslında cwm atayım dedim yollamadan önce peki bu dosyalrın içinde recovery yokmu
    N910CQXXU1ANK5_BOOT-BL_by_sawgent.tar.md5N910CQXXU1ANK5_CODE-AP_by_sawgent.tar.md5
    N910CQXXU1ANK5_CSC_by_sawgent.tar.md5
    N910CQXXU1ANK5_MODEM-CP_by_sawgent.tar.md5 suanda bunlar yuklü cihaza

Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Var ama keşke custom recovery atsaydınız. Ana kart arızalı olsaydı sanırım rom felan kuramazdiniz. Kısaca samsung fena geçirmiş.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi