İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhabalar arkadaşlar Cihazım LG Nexus 4. yaklaşık 19 aydır kullanıyorum daha önce sadece ekran dokunmatiğinde sorun olduğu için tamire götürdüm telefonu ( yurtdışından aldığım için servise götürmedim. ) Tamirden 3-4 ay sonra ne zaman arama yapsam ekranım kararıyor. Sadece normal arama da değil viber, messenger , whatsapp aramalarında da ekran kararıyor ve ekranı kullanamıyorum. biirsini yanlışlıkla aradığımda aramayı durduramıyorum. telefonu kapatacağım zaman karşı tarafın kapatmasını

Bu konu 20594 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Arama yaparken ekran kararıyor eş zamanlı ekranı kullanamıyorum 20594 Reviews

Konuyu değerlendir: Arama yaparken ekran kararıyor eş zamanlı ekranı kullanamıyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 20594 kez incelendi.

@taylansagir

Sensation Arama yaparken ekran kararıyor eş zamanlı ekranı kullanamıyorum

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhabalar arkadaşlar

Cihazım LG Nexus 4. yaklaşık 19 aydır kullanıyorum daha önce sadece ekran dokunmatiğinde sorun olduğu için tamire götürdüm telefonu ( yurtdışından aldığım için servise götürmedim. )

Tamirden 3-4 ay sonra ne zaman arama yapsam ekranım kararıyor. Sadece normal arama da değil viber, messenger , whatsapp aramalarında da ekran kararıyor ve ekranı kullanamıyorum. biirsini yanlışlıkla aradığımda aramayı durduramıyorum. telefonu kapatacağım zaman karşı tarafın kapatmasını beklemek zorunda kalıyorum. Bu durumu nasıl çözebilirim ? yardımlarınız için teşşekürler

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Cevap: Arama yaparken ekran kararıyor eş zamanlı ekranı kullanamıyorum

Sanırım yakınlık sensörü açık. Ayarlar/arama kısmından arama esnasında ekrani kapat kısmına bakın.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482