İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910CQ Lollipop 5.0.1 NOT : Türkiye resmi lollipop güncellemesidir hiçbir yerde yoktur bizzat tarafımca cihazıma kies aracılığı ile yüklenmiş firmwaredir Kies ile indirilen sürüm numarası :N910CXXU1BOC5_N910CQOJT1BOC1_N910CXXU1BOC5_HOME.tar.md5 Kurulum için gerekli proğramlarıda ekliyorum kolaylık olsun NOT: Temiz bir kurulum için wipe data factory reset kesinlikle öneririm odin https://mega.co.nz/#!rkUxHY5J!J8S_WABTuXvuSQYekO0DF2ubZ3poxXkqAPhNbnHeQEo

Bu konu 36622 kez görüntülendi 81 yorum aldı ...
samsung note 4 türkiye resmi lollipop firmwaresi 36622 Reviews

Konuyu değerlendir: samsung note 4 türkiye resmi lollipop firmwaresi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 36622 kez incelendi.

Nereden
    baku
    @Anar Chelebiyev

Cevap: samsung note 4 türkiye resmi lollipop firmwaresi

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı:
    vmutluer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkcell'den aldığım Note 4 cihazıma Android 5.0.1 yükledikten sonra sürekli donma, kitlenme, application yanıt vermeme sorunları yaşıyorum. Telefon ikide bir kitlenip reboot yapıyor. Neden kaynaklanabilir? Benzer sorun yaşayan var mı? Yükleme öncesi ve sonrası data wipe da yaptım. Buradaki romu yükledim.
    5.0.1 yukledikden sonra hard reset yaptinmi?

@vmutluer

Wipe data, wipe cache yaptım. Telefonum SM-N910CQ yüklemeden de kontrol ettim.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    vmutluer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wipe data, wipe cache yaptım. Telefonum SM-N910CQ yüklemeden de kontrol ettim.

wipe değil, fabrika reset yapın

@vmutluer

Factory reset yaptım, Google Play Store'da otomatik güncellemeyi kapattım, telefon biraz kendine geldi teşekkür ederim ama yine de Note 4'ümde Android 4.4.4 daha stabil ve hızlıydı.

casuus2050 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    antalya
    @casuus2050

burada yayınladığımız firmware turkcell cihazları için değildir turkcell için daha yayınlanmadı turkcell uygulamaları ile uyumsuz olduğundan uygulamaları uyumlu hale getirmeye çalışıyorlar bilginize

@vmutluer

Zaten firmware yükleyince tüm turkcell uygulamaları da silinmiyor mu yoksa cihazda mı bir farklılık var? Donanımsal olarak aynı cihazsa neden stabil çalışmıyor? İlginç şekilde özellikle en çok Google Play Store sorun yaratıyor, kitlenme ve yanıt vermemeye neden oluyor.
    Konu vmutluer tarafından (22.04.15 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    casuus2050 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada yayınladığımız firmware turkcell cihazları için değildir turkcell için daha yayınlanmadı turkcell uygulamaları ile uyumsuz olduğundan uygulamaları uyumlu hale getirmeye çalışıyorlar bilginize
    Malesef buradaki paylaşılan rom trcell cihazlar için, ben rusya romunda sürekli gps sorunu yaşayınca bu romu yükledim ve trcell uygulamalarının tamamı geri geldi

Nereden
    antalya
    @casuus2050

ben avea dan alınma cihaz ile kies üzerinden indirmiştim bazı yerlerde turkcell için yayınlanmadığı yazıyordu hatta biraderin de note 4 dü var ona mesela güncelleme gelmemiş turkcell cihazı onunki aslında hepsi uyumlu ya düzgün yüklenmediğinden yada artık pc dende olabilir telefondanda

@vmutluer

Turkcellden aldığım Note 4üme tekrar 4.4.4 sürümünü yükledim telefon sorunsuz çalışıyor. Telefonumda donanımsal bir sorun olmadığını anladım. Android 5.0.1 resmen telefonumu çökertti. Benim gibi Android 5de donma kilitlenme sürekli reboot etme sorunu yaşayan başka kimse yokmuymuş hayret. Sadece ayarlardan otomatik güncellemeyi kapattığım halde 5 güncelleme sürümünü indirmiş ve sürekli sistem güncelleme kurma uyarı ekranı çıkıp duruyor, bunu nasıl kapatabilirim yardımcı olur musunuz çünkü aynı sorunları bu şekilde güncelleme deneyerek de yaşadım. 4.4.4 de kalmak ve güncelleme kurma ekranını görmemek istiyorum.
    Konu vmutluer tarafından (23.04.15 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    antalya
    @casuus2050

anlattıklarınıza bakarsak cihazınızda anormal bir sorun var donanımsal bir sorun olabilir servise vermenizde yarar var yada kies aracılığı ile restore edin büyük ihtimal düzelecektir