İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaslar Note n9000q icin Cyanogen rom var mi? Bu romu cok duydum hep kullanmak istedim fakat aradim taradim bulamadim ingilizcem de zayif oldugundan goog translateninde Turkcesi zayif olsugundan bir sey anlamadim. Telwfonum icin stabil bir cyanogen rom var mi tavskye edebileceginiz ya da Vn ve Ketan romlari disinda tavsiye edebileceginiz bir rom ? Ketan ve Vn cok kaliteli romlar ama baska romlarda denemek gerek :) Android surumum 5.0 dir

Bu konu 6335 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...
Npte 3 icin Cyanogen Rom? 6335 Reviews

Konuyu değerlendir: Npte 3 icin Cyanogen Rom?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6335 kez incelendi.

fantodro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @fantodro

Npte 3 icin Cyanogen Rom?

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaslar Note n9000q icin Cyanogen rom var mi? Bu romu cok duydum hep kullanmak istedim fakat aradim taradim bulamadim ingilizcem de zayif oldugundan goog translateninde Turkcesi zayif olsugundan bir sey anlamadim. Telwfonum icin stabil bir cyanogen rom var mi tavskye edebileceginiz ya da Vn ve Ketan romlari disinda tavsiye edebileceginiz bir rom ?
    Ketan ve Vn cok kaliteli romlar ama baska romlarda denemek gerek

Android surumum 5.0 dir

Nereden
    Zonguldak
    @ahmetensar123

Cevap: Npte 3 icin Cyanogen Rom?

Merhaba arkadaslar Note n9000q icin Cyanogen rom var mi? Bu romu cok duydum hep kullanmak istedim fakat aradim taradim bulamadim ingilizcem de zayif oldugundan goog translateninde Turkcesi zayif olsugundan bir sey anlamadim. Telwfonum icin stabil bir cyanogen rom var mi tavskye edebileceginiz ya da Vn ve Ketan romlari disinda tavsiye edebileceginiz bir rom ?

kardeşim bi buraya bak istersen

http://www.******.com/galaxy-note-3-...leme-odin-ile/

bide bu siteye üye olup bakarbilirsin konun burda mevcut stabil romdan bahsediliyor

http://********.com/n9000n9000q-rom-...-t24134.0.html

yardımcı olabildiysem söylersen memnun olurum )

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    fantodro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Android surumum 5.0 dir
    9000q için sadece miui rom var. Cm rom Project var ama henüz başında bile değiller.

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Note 3 için Cm rom çok garip

GT-I9300 cihazımdan gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    hayyam482 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Note 3 için Cm rom çok garip

GT-I9300 cihazımdan gönderildi
    9005 serisi için çok var ama exynos modeli olan 900 serisi için yok. bazıları tw istemiyor, o sebeple iyi oluyor ama %75 özelliği çalışmayan bir telefonu ne yaparlar bilmiyorum. miui ona göre daha iyi , en azından bir çok note 3 özelliği çalışıyor

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9005 serisi için çok var ama exynos modeli olan 900 serisi için yok. bazıları tw istemiyor, o sebeple iyi oluyor ama %75 özelliği çalışmayan bir telefonu ne yaparlar bilmiyorum. miui ona göre daha iyi , en azından bir çok note 3 özelliği çalışıyor
    5.0 stock iyidir. Kasma donma zaten söz konusu olamaz.

SM-G900T cihazımdan gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482

fantodro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @fantodro

Ahmet hocam linkler bayagi yardimci oldu tesekkur ederim anladim ki n9000q icin vn,dr.keta,miui disinda rom yok.
    Hayyam hocam garip olan nedir ve dedigin gibi 5.0 cok kaliylteli ama bir vn gibi ozellestirebilir degil mesela.
    Nejat hocam ahh miui kurabilsem eskiden miui kullanirdim icim rahatti sonra xposedin modullerinden birini kurdum ve telwfon kemdini resetlemeye basladi ne yapsam duzelmedi ne zaman miui kursam telwfon cildiriyor ve zaten buldigim kadari ile Lolipop icin n9000q romlari yok

Nereden
    ist
    @mehmetkyr

stock 5.0 mı rusya veya ukrayna rom mu tavsiye edersiniz açıkcası sıkıntısız kulanmak ıstıyorum ?

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Alıntı:
    mehmetkyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stock 5.0 mı rusya veya ukrayna rom mu tavsiye edersiniz açıkcası sıkıntısız kulanmak ıstıyorum ?
    Cm değil de touchwiz rom tavsiye ederim

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

gamblerhacke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @gamblerhacke

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf rom olmadığı için (Samsung işlemci detaylarını paylsşmadığı) 9005 modelini tercih ettim garanti yoksunuyum ama pişman değilim hocam sizde n9000q vardı o ne oldu

SM-N920C cihazımdan gönderildi