İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Benim sorunum su cihazimin wifisi ve bluetooth u calismiyor Yeni rom yuklemek istiyorum ama sarj soketide arizali yani odin kullanamiyorum hafiza karti(4gb) ile root yapmayi denedim ama aborted hatasi aliyorum nasil bi yol izlemem gerekir usb kullanmadan root ve rom yukleye bilirmiyim

Bu konu 4725 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
samsung wonder wifi ve bluetooth sorunu 4725 Reviews

Konuyu değerlendir: samsung wonder wifi ve bluetooth sorunu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4725 kez incelendi.

Nereden
    zonguldak
    @mechul6767

samsung wonder wifi ve bluetooth sorunu

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Benim sorunum su cihazimin wifisi ve bluetooth u calismiyor
    Yeni rom yuklemek istiyorum ama sarj soketide arizali yani odin kullanamiyorum hafiza karti(4gb) ile root yapmayi denedim ama aborted hatasi aliyorum nasil bi yol izlemem gerekir usb kullanmadan root ve rom yukleye bilirmiyim

@elilupe

Cevap: samsung wonder wifi ve bluetooth sorunu

Merhaba mechul6767 İlk Önce Telefonunu Root La Sonra Google Play den Terminal Emulator ü İndir Sonra Verdiğim Linkten http://www.mediafire.com/download/yl...1.2-ancora.zip
    Dosyayı İndir Ve Sdcard Ana Dizinine At (Başka Dosyalara Ekleme Yani)Sonra Terminal Emulator e Gir Sırasıyla Şu Kodları Yaz :
    Ha Bide Zipten Çıkarmayı Unutma
    Kodlar :
    su (Root İzin İsteyecektir İzin Ver de)
    dd if=/sdcard/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p13 Bu kodun aynısı kopyalayıp yapıştırıp yada aynısını yazarak enter e bas bu kadar cwm hayırlı olsunnn iyi günler

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    elilupe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba mechul6767 İlk Önce Telefonunu Root La Sonra Google Play den Terminal Emulator ü İndir Sonra Verdiğim Linkten http://www.mediafire.com/download/yl...1.2-ancora.zip
    Dosyayı İndir Ve Sdcard Ana Dizinine At (Başka Dosyalara Ekleme Yani)Sonra Terminal Emulator e Gir Sırasıyla Şu Kodları Yaz :
    Ha Bide Zipten Çıkarmayı Unutma
    Kodlar :
    su (Root İzin İsteyecektir İzin Ver de)
    dd if=/sdcard/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p13 Bu kodun aynısı kopyalayıp yapıştırıp yada aynısını yazarak enter e bas bu kadar cwm hayırlı olsunnn iyi günler
    Bu modelin cihazlar ile ilgili bilginiz var gibi. Lütfen bildiklerinizden tüm arkadaşların bu sekilde faydalanmasını sağlayınız paylaşım için teşekkürler

Nereden
    zonguldak
    @mechul6767

hocam iyide cihazimin usb si calismiyor yani sarj olmuyor