İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

* Evet arkadaşlar bugün size çözdüğüm bir durumu anlatacağım bayadır üstünde çalıştığım onu sil bunu yükle yöntemiyle denediğim yanıldığım yaklaşık 1.5 haftamı alan ama sonunda sonuca ulaştığım Freedom hatasını buldum ve hallettim onu anlatacağım... Öncelikle Freedomu bilmeyenler için kısa bir açıklama yapalım. Freedoom uygulama içi bedava satın alma programıdır. ( Örnek: Subway Surf Anahtar almak istiyoruz bu uygulama ile ödeme bölümüne geliyoruz ve ödemeye tıkladığımızda ödemeniz

Bu konu 30390 kez görüntülendi 39 yorum aldı ...
Freedom Çalışmıyor ÇÖZÜMÜ [ freedom purchase failed ] 30390 Reviews

Konuyu değerlendir: Freedom Çalışmıyor ÇÖZÜMÜ [ freedom purchase failed ]

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 30390 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    redbul2626 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ESKİŞEHİR
    @redbul2626

Freedom Çalışmıyor ÇÖZÜMÜ [ freedom purchase failed ]

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    * Evet arkadaşlar bugün size çözdüğüm bir durumu anlatacağım bayadır üstünde çalıştığım onu sil bunu yükle yöntemiyle denediğim yanıldığım yaklaşık 1.5 haftamı alan ama sonunda sonuca ulaştığım Freedom hatasını buldum ve hallettim onu anlatacağım...

Öncelikle Freedomu bilmeyenler için kısa bir açıklama yapalım. Freedoom uygulama içi bedava satın alma programıdır. ( Örnek: Subway Surf Anahtar almak istiyoruz bu uygulama ile ödeme bölümüne geliyoruz ve ödemeye tıkladığımızda ödemeniz onaylanmıştır diyor ve anahtarımızı alıyoruz..)

Gelelim soruna: 4.4.2 Android Kullanıcısıydım Freedoom eksiksiz ve sıkıntısız çalışmaktaydı. 5.0.1 Lollipop sürümüne geçiş yaptım uygulama çalışmadı ogun bugundur ustunde çalıştığım ve yaptığım freedoomun çalışmama sebebi Google play storeninn kendini güncellemesiydi güncellemeyi kaldırsanız bile yeniden guncelleme almakta cunku en eski sürüm olunca guncelleme yapmakta fakat. size aşağıda verdiğim linkteki play store sürümü yüklediğinizde bu sorun ortadan kalcak. Neredeyse tüm sürümleri denedim en uygun sürümü 5.1.11 Google Play Store Sürümü olarak buldum diyerlerini yüklediğimde bir zaman sonra guncelleme alıyor ve yüklediğim google play store sürümüde yalan oluyor haliyle alma işlemlerimde olmuyor.. Ama bu surumde en eskı surum olmadıgı ıcın guncel goruyor ve yenı guncelleme sız tıklamadığınız sürece almamakta..

İşlemler: 4.2.2 Jelly 4.4.2 Kitkat 5.0.1 Lollipopta denenmiştir Freedoom eksiksiz ve sıkıntısız çalışmaktadır..

Yapmanız Gereken tek şey Freedoom son sürümü yüklemeniz ve ardından aşağıda linkte vermiş olduğum Google Play Store 5.1.11 sürümünü telefonunuza yüklemeniz böylelikle en eski play storeyı kullanmadıgınız için play store guncelleme yapmayacak ve freedoomun çalıştığı bir sürüm olduğu için freedom çalışacaktır.. tabi yapmanız gereken 1-2 ayarla..

ANLATIM: Vermiş olduğum linkteki play storeyi indiriyoruz. Ardından Ayarlar - Diğer - Uygulama Yöneticisi Sola kaydırıp - Hepsi - Google Play Store GÜNCELLEMELERİ KALDIR... Hemen bir geri yapıyoruz. Google Play Store Hizmetleri Aynı şekil GÜNCELLEMELERİ KALDIR.. Ardından vermiş olduğumuz linkteki play storeyi yükleyelim ve böylelikle play store eski bir sürümde olmadığı için bir üst versiyona cıkmayacak. cıkmadığı içinde freedomla uyumlu olan 5.1.11 surumu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat küçük bir ayrıntı var. Saat Dilimini Moskova yapmanız gerekecek aşağıda adım adım anlatım var. Google play hizmetleri güncelleme almak isterse rahatlıkla alabilirsiniz bir sıkıntı cıkarmaz.. Güle güle kullanın..

Saat Dilimini Moskova Yapma: Ayalar -> Diğer -> Tarih ve Saat -> Saat Dilimi Seçin -> Moskova
    daha sonra saati ayarla ile kendi saatinizi ayarlayın saatin farklılığı birşey değiştirmez yeterki moskova olsun ama saat türkiye saati olsada olur. Diğere giripte saat ayarı olmayanlar hemen altından Cihaz hakkındaya tıklayın Yapım numarasına 20 kere falan tıklayın geri yaptığınızda göreceksiniz...

Not: İşlerleri Eksiksiz yapıp yapmadığınızı kontrol etmek için işlemlerin sonunda. Google Play Storeyi açalım En sol üsteki butona tıklayalım. Ayarlar diyelim En altta Derleme sürümü 5.1.11 İse işlem tamamdır. ve birde bazı uygulamalarda hata veriyor play storeyi durduruyor onunda çözümü aynı menüde
    Satın alma işlemleri için kimlik doğrula bölümünden Hiçbir zamanı işaretleyin işlem tamamdır.

Google Play Store [ 5.1.11 ] Sürümü:
    http://s4.dosya.tc/server/Ch1p3q/and...nAPI9.rar.html

Freedoom [1.0.6] Sürümü:
    http://s4.dosya.tc/server/BQGxXW/freedom-1.0.6.rar.html

NOT: TELEFONLA BAYA UĞRAŞTIM TELEFONUMUN MARKASI S4 O YÜZDEN ŞÖYLE BİRŞEY SÖYLEYEYİM ELİMDE

4.2.2 JELLY 4.4.2 KİTKAT 5.0.1 LOLLİPOP RESMİ SÜRÜMÜ MEVCUTTUR. İSTEYEN UPLOAD EDERİM.

ARTI YÜKLEDİĞİNİZ SÜRÜMDE İMEİ KAYDI TELEFON ÇEKMEME SORUNU YAŞAYAN VARSA ÇÖZÜMÜ VAR ...

HESPİNİN ROOTU MEVCUTTUR YAPAMAYAN ANLAMAYAN VARSA COK DETAYLI ANLATIRIM ÇOK ÇEKTİM ZAMANINDA İyi forumlar...

karargahx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    izmir
    @karargahx

Cevap: Freedoom Çalışmıyor ÇÖZÜMÜ [ freedom purchase failed ]

güzel konu emeğine sağlık

TechMaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    zeytinburnu
    @TechMaN

Note 2 freedom ufak tefek ve orta segment oyunlar ve uygulamar da satın almada sorun yok . Ama büyük oyunlarda problem veriyor . Bazen de play kapanıyor . Eline sağlık ama ben asıl bir türlü Crack play sürümü bulamadım ne yaptım ise de olmadı 4.4.2

.•°○●□■▪¤■NOTE2☆tapatalk4
    Eski nickim: chita

Ceyran_Enginarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Ceyran_Enginarı

Alıntı TechMaN Nickli Üyeden Alıntı
    Note 2 freedom ufak tefek ve orta segment oyunlar ve uygulamar da satın almada sorun yok . Ama büyük oyunlarda problem veriyor . Bazen de play kapanıyor . Eline sağlık ama ben asıl bir türlü Crack play sürümü bulamadım ne yaptım ise de olmadı 4.4.2

.•°â—‹â—â–¡â–*â–ª¤â–*NOTE2☆*tapatalk4
    Büyük oyunlarda değil ama ödemeyi anlık online sorgu yapan oyunlarda işe yaramıyor. Genelde offline oynanan oyunların çoğunda oluyor. Crack play sürümünden kasıt nedir?
    Eski Nick'im: astatin13

Nereden
    zeytinburnu
    @TechMaN

Yani ücretli uygulama indirmek . Artık alternatif uygulamalar yordu .

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Çoğu oyunda artık freedom calismiyor. Yiyen yedi kaymagini. Çoğu geliştirici açığı kapattı

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Ceyran_Enginarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Ceyran_Enginarı

Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    Çoğu oyunda artık freedom calismiyor. Yiyen yedi kaymagini. Çoğu geliştirici açığı kapattı
    Freedom uzun zamandır guncellenmiyor. Muhtemelen guncellerseler yine aşar o açığı.
    Eski Nick'im: astatin13

redbul2626 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ESKİŞEHİR
    @redbul2626

Arkadaşlar Freedoom hala kaymağını yedirmeye devam ediyor mesela şöyle bir durum var. Freedoomun çalıştığını nasıl anlarız biliyormusunuz Subway surf yükleyin ve tıkladığınızda sıkıntısızca satın alma işlemi yapıyorsa freedoom aktiftir dediğiniz diyer büyük oyunlar veya korumalı oyunlar. Örnek Candy Crush oyunu korumalı ve freedoom ıle alamassınız ama baska programlada alamassınız. almanızın yöntemine gelecek olursak. " Lucky Patcher " ıle freedoomu bırleştirmeniz. Lucky ile yama yapıp satın almaları kapatıp freedoomlada kaymağını yıyebılırsınız Lucky kullandığınızda örnek olarak subwayda alım işleminiz askıya alınır ancak lucky pacher ı sılene kadar onu sılıp onu yuklıcenız elbet bırısı tutuyor bıraz karmaşık oldu ama bilen bilir ve yapar yapanda yorum yazarsa detaylı anlatım yaparız..

Nereden
    zeytinburnu
    @TechMaN

Evet artık freedom acmaya gerekmiyor. Devreye lucky devreye girip play işini iptal ediyor ve ödemeyi hal ediyor. Ama istediğim o degil . Boşuna fahiş fiyat koyulan uygulamaları hackli play store ile indirmek .

karakurt63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    URFA
    @karakurt63

Adım adım yaptım sürüm degişmedi 5,3,6 olarak gözüküyor freedom açınca hemen kapanıyo fredom isn't available for your device yazısı cıkıyor telefonum note 3 android 5.0 yüklü bilgi verirseniz sevinirim

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu