İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Bu sorunu ben de yaşamıştım ve hiçbir yerde çözümü bulamamıştım. Fakat Kies'ten yüklemeyi denediğimde sonuca ulaştım. 1-) Samsung Kies 3'ün en son sürümünü indirin __ http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201501/20150119104315985/Kies3Setup.exe __ 2-) Programı kurup çalıştırın. Araçlar sekmesinden "Üretici Yazılımı Yükseltmesi ve Başlatma Durumuna Getirme" seçeneğini tıklayın. 3-) Model Numarası isteyecek Telefonunuzun model numarasını yazın. (benimki SM-N915F) (Pili çıkardığınızda

Bu konu 4500 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Galaxy Note Edge N915f Orjinal Rom'a Dönme (Kesin Çözüm) 4500 Reviews

Konuyu değerlendir: Galaxy Note Edge N915f Orjinal Rom'a Dönme (Kesin Çözüm)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4500 kez incelendi.

Nereden
    Adana
    @gorkemozsen

Galaxy Note Edge N915f Orjinal Rom'a Dönme (Kesin Çözüm)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Bu sorunu ben de yaşamıştım ve hiçbir yerde çözümü bulamamıştım. Fakat Kies'ten yüklemeyi denediğimde sonuca ulaştım.
    1-) Samsung Kies 3'ün en son sürümünü indirin __ http://downloadcenter.samsung.com/co...Kies3Setup.exe __
    2-) Programı kurup çalıştırın. Araçlar sekmesinden "Üretici Yazılımı Yükseltmesi ve Başlatma Durumuna Getirme" seçeneğini tıklayın.
    3-) Model Numarası isteyecek Telefonunuzun model numarasını yazın. (benimki SM-N915F) (Pili çıkardığınızda arkada yazar)
    4-) S/N isteyecek pilin arkasında "S/N"nin yanında yazan numarayı girin.
    5-) Telefonu "Download Mod"a alıp bilgisayara bağlayıp geri kalan kısımlarda "OK" seçeneğini seçin

Bu işlemleri yaptığınızda yükleme bittikten sonra orjinal roma dönmüş olacaksınız.

karargahx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    izmir
    @karargahx

Cevap: Galaxy Note Edge N915f Orjinal Rom'a Dönme (Kesin Çözüm)

sağol paylaşımın için