İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Xperia l ye m romu yukledim telefon acilmiyor.flashtool programı görmüyor arkadaslar yardımcı olursanız ssevinirim.

Bu konu 9436 kez görüntülendi 31 yorum aldı ...
xperia L'ye M romu yukledim açılmıyor 9436 Reviews

Konuyu değerlendir: xperia L'ye M romu yukledim açılmıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9436 kez incelendi.

Nereden
    İzmir
    @ustayoda

Cevap: xperia L'ye M romu yukledim açılmıyor

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    peki http://www.kingoapp.com/ indirirmisin bilgisayarına cihazınızı bağladığınızda ses geliyor demiştiniz bu program ile deniyelim sıkıntı drverlardan kaynaklanıyor olabilir.

- - - Ek olarak - - -

haa birde prize taktığınızda hiç ışık yanıyormu yada bilgisayarınıza bağladığınızda herhangi bir ışık yanıyormu.

Nereden
    gaziantep
    @gencantepli

bilgisayar görmüyor cihazı ama

- - - Ek olarak - - -

hayır hiç ışık yanmıyor

- - - Ek olarak - - -

programı yükledim telefonu görmüyor

Nereden
    İzmir
    @ustayoda

anlatım xperia ion için yapılmış ve başarılı bir şekilde işlemi tamamlamışlar buyrun

Alıntı:
    XPERİA İON DA DENENMİŞTİR AMA BU BÜTÜN XPERİA LARDA GEÇERLİDİR DİE DÜŞÜNÜYORUM.BÜTÜN İŞLEMLER RİSKLİDİR ve SORUMLULUK NE BANA NE DE ************ AİLESİNE AİTTİR.
    SORUMLULUK KENDİNİZE AİTTİR!

telefon hard brick olan arkadaşlar.telefonum açılmıyordu ve sadece prize taktığım zaman kırmızı led yanıyordu bir kaç saat sonra açılıyor sony yazısı geiyor ve bu işlem bir kaç kez tekrarladıktan sonra kapanıyordu.
    artık çaresizdim ve yapmadığım yöntem kalmadı.derseemle62 arkadaşın paylaştığı yöntem ve onunla konuşmam sonrası komada yatan bootloaderi açık (yani servise gitmesi sadece para ve zaman kaybettirecek yöntem)
    telefonu kurtarabildim.yöntem basit telefonda bootloaderi açık ve sadece kırmızı led yananlar için geçerli tabi zaman zaman sony yazısı gelen bu telefonlar için.

pc yi açın ve flastool u açık forumda 1. sayfada paylaşılan relock dosyasını seçtikten sonra flash butonuna basın.ekranda size geri tuşuna basarak telefonılu pc ye bağlayın yazısı gözükecek.
    buradan sonra ister elinizi geri tuşuna basarak telefonu pc ye bağlayın ister dersemlee62 kardeşin paylaştığı resim giibi paket lastiği bağlayarak geri tuşuna basılmasını sağlayarak pc ye bağlayın.
    yaklaşın 9 ile 15 dk arasında telefon açılmaya çalışacağından otomatikmen flashtool devreye girecek ve kırmızı led yeşil olduktan sonra program ekranında yazılar belirecek.
    muhtemelen ilk deneme ve 5 ile 6 denemede error error aborted hatası verecek ama denemeye devam.en sonunda yeşil hep yanacak ve finished yazısını göreceksiniz.yani bootloader kapanacak gerisi şam da kayısı
    hemen flashtoolu tekrar açın bu sefer stock romu seçin aynı yöntemle tekrar geri tuşuna basarak bekleyin ve yaklaşık 4 ile 5 dk arasıda ilk denemede stock rom yüklenecek, finished yazısını görünce elinizi 30 sn sonra çekin ve şarja takın.cihaz 1 saat sonra power tuşuna basın.
    iş te bu! günlerdir kalp krizi geçiren forum forum dolandığınız aradığınız şey.
    telefon iyileşmiş sana merhaba diyor.hoşçakal servis hoş geldin sony xperia ion.
    kimi anakart yandı kimi servise gönder dedi. kimi fastboot kimi bilmem ne dedil.
    ama derseemlee bu dedi.hakketen oldu.

tekrar dersemlee ve donanım ailesine TEŞEKKÜR EDİYORUM.
    alıntıdır.

- - - Ek olarak - - -

şu an elimden bir çözüm yolu gelmiyor enson xperia x8 imde aynısı olmuştu garanti dışıydı burda tanıdığım bir telefoncu arkadaşıma gönderdim bir günde yaptı cihazımı ama dilerseniz 444android teknik destek kısmından da yararlanabilirsiniz. bunun için. [MENTION=3]Nejat[/MENTION] ve [MENTION=1]Emre[/MENTION] ile iletişime geçebilirsiniz.

birde [MENTION=20182][McsK][/MENTION] ile de kominike olunuz.
    saygılar.

Nereden
    gaziantep
    @gencantepli

flashtol görmüyor telefonu

- - - Ek olarak - - -

cok teşekkür ederim vakit ayırdıgınız için

Nereden
    İzmir
    @ustayoda

yardımcı olmadım üzgünüm.

Nereden
    gaziantep
    @gencantepli

elizden geleni yaptınız saglık olsun

Nereden
    İzmir
    @ustayoda

neden xperia m romunu kurmak istediniz. birde o rom hangisi link verirmisniz.cihazınızın orginal romu neydi yani bu işlem öncesi romunuz neydi.

Nereden
    gaziantep
    @gencantepli

l rom 15.0.a.2.17

- - - Ek olarak - - -

xperiaupdate diye bi programdan indirdim m romunu

Nereden
    İzmir
    @ustayoda

en son sürüm 15.3.A.1.17 idi sizin cihazının yurt dışındanmı gelmişti.

- - - Ek olarak - - -

bahsettiğiniz sürüm avustralya polonya ve solevenya için gelmiş sürümler ara sürüm yani

Nereden
    gaziantep
    @gencantepli

hayır telefonu root ladım tekrar orjinale dönüm dedim eski sürümü yüklemişim yanlıslıkla
    4.1.2 di android sürümü