İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

gm e tab 4 üme bu sitedeki custom romu yuklemiştim ve başlatma simgesi deişmişti... o simgedede takılı kalmıştı... tablet açılmıyor tableti açamadığım için tableti açmadan orjinal rom bulup yüklemem gerek... ORJİNAL ROM VE TABLETİ AÇMADAN NASIL YÜKLEYEBİLİRİM.?

Bu konu 4762 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
general mobile e tab 4 acil yardım... 4762 Reviews

Konuyu değerlendir: general mobile e tab 4 acil yardım...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4762 kez incelendi.

Nereden
    istanbul
    @jetmatikmmr

general mobile e tab 4 acil yardım...

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    gm e tab 4 üme bu sitedeki custom romu yuklemiştim ve başlatma simgesi deişmişti... o simgedede takılı kalmıştı... tablet açılmıyor tableti açamadığım için tableti açmadan orjinal rom bulup yüklemem gerek... ORJİNAL ROM VE TABLETİ AÇMADAN NASIL YÜKLEYEBİLİRİM.?

Cevap: general mobile e tab 4 acil yardım...

İşin biraz zor galiba, öyle bi tablet ki stock rom yok her şey kısıtlı en iyisi servise gönder

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    istanbul
    @jetmatikmmr

Alıntı:
    Fatih02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin biraz zor galiba, öyle bi tablet ki stock rom yok her şey kısıtlı en iyisi servise gönder

Tablet rootluydu sınırlama yok mebin takip edebileceği kısıtlayabileceği herşeyi silmiştim çoğu şeyi biliyorum yapabiliyorum ama bu tabletin orjinal romunu bulamadim... okula vermiştim seneye alabileceklerini söylediler :O

Neden açılmıyor peki ben de Root attım kısıtlamaları kaldırdım sorun yok

Nereden
    istanbul
    @jetmatikmmr

Alıntı:
    Fatih02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden açılmıyor peki ben de Root attım kısıtlamaları kaldırdım sorun yok

Zaten benden duzgun rootladim herseyi tamamdi kullaniyordum.. romu gordum bu sitede ve cabuk acilis ozelliginin oldugunu gordum 0 kasma var diyolardi yuklemek istedim ve kaldi yazida iste :-(

Alıntı:
    jetmatikmmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten benden duzgun rootladim herseyi tamamdi kullaniyordum.. romu gordum bu sitede ve cabuk acilis ozelliginin oldugunu gordum 0 kasma var diyolardi yuklemek istedim ve kaldi yazida iste :-(
    Evet rom da sıkıntı var, keşke kurmasaydın başka biri daha vardı böyle de bilmiyorum o çözdü mü

@onur1990

Sanirim telefonla uyumlu olmayan bi rom yuklediniz ben lg telefonda aynisini yaptim telefon acilmiyordu yeni rom atmadan orjinal roma donmek ve herseyi sifirlamak icin recovery moda girip telefonu sifirlamaniz gerekir buyuk ihtimal duzelir . servise goturcek bi durum olmadigini dusunuyorum sonucta sorun yazilimsal. Telefonu bilmedigimden recovery moda nasil girileceginib ilmiyorum forumdan arastirmalisin.

Alıntı:
    onur1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanirim telefonla uyumlu olmayan bi rom yuklediniz ben lg telefonda aynisini yaptim telefon acilmiyordu yeni rom atmadan orjinal roma donmek ve herseyi sifirlamak icin recovery moda girip telefonu sifirlamaniz gerekir buyuk ihtimal duzelir . servise goturcek bi durum olmadigini dusunuyorum sonucta sorun yazilimsal. Telefonu bilmedigimden recovery moda nasil girileceginib ilmiyorum forumdan arastirmalisin.
    Telefon değil bu tablet