İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Öncelikle Ödeme Kanıtım http://prntscr.com/5tlcmi Cash Pirate ile Kazanç Nedir Cash Pirate. Android telefonunuzla size para kazandıran çok güzel bir uygulama. Bilmeyenler için bu tip uygulamaların çalışma mantığı, uygulamanın size offer (teklif) olarak sunduğu diğer android uygulama ve oyunlarını telefonunuza indirerek puan kazanma ve bu topladığınız puanlar belli bir seviyeye geldiği zaman paypal hesabınızıa çekebilme diye özetleyebiliriz. Bu tip uygulamalar sayesinde hem

Bu konu 2570 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Android Telefonunla Kazanç İçin Yeni Site + Kendi Ödeme Kanıtım 2570 Reviews

Konuyu değerlendir: Android Telefonunla Kazanç İçin Yeni Site + Kendi Ödeme Kanıtım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2570 kez incelendi.

Nereden
    İzmir
    @mete1980

Sensation Android Telefonunla Kazanç İçin Yeni Site + Kendi Ödeme Kanıtım

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Öncelikle Ödeme Kanıtım

http://prntscr.com/5tlcmi

Cash Pirate ile Kazanç Nedir

Cash Pirate. Android telefonunuzla size para kazandıran çok güzel bir uygulama. Bilmeyenler için bu tip uygulamaların çalışma mantığı, uygulamanın size offer (teklif) olarak sunduğu diğer android uygulama ve oyunlarını telefonunuza indirerek puan kazanma ve bu topladığınız puanlar belli bir seviyeye geldiği zaman paypal hesabınızıa çekebilme diye özetleyebiliriz. Bu tip uygulamalar sayesinde hem yazılımcılar kendi uygulamalarını tanıtabiliyor. Aynı zamanda bizde hoşumuza gidenleri indirip kullanmanın yanında para kazanma imkanına da kavuşmuş oluyoruz. Minimum para çekme eşiği 2.5 $ bu da 2500 puan'a tekabül ediyor. Uygulamadan sunulan yazılımların 2 tip zorluk seviyesi var. Biri kolay biri çok zor olarak geçsede çok zor demesinin mantığını anlamış değilim Çok zor yerine kolay ve zor olarak adlandırılabilirmiş. Kolay seviyesindeki uygulamalar size zor olanlara göre daha az puan kazandırıyor ama telefonunuza indirip sadece 1 kez çalıştırdıktan sonra hemen silebiliyorsunuz. Maksat kazanacağınız puan hesabınıza yansısın
    Çok Zor olarak adlandırılan seviyedeki uygulamalar ise size daha çok puan kazandırıyor fakat bu uygulamaları telefonunuza indirdikten ve 1 kere çalıştırdıktan sonra 3 gün boyunca telefonunuzda silmeden tutmalısınız. 3 gün dolduktan sonra yazılımı bir kez daha çalıştırıp , pending yani beklemede gözüken puanlarınız ana hesabınıza geçtiğinden emin olduktan sonra yazılımı silebiliyorsunuz. Fakat üsttede bahsettiğim gibi bazen öyle uygulama ve oyunlar çıkıyor ki, hoşunuza gidiyor yada işe yarar birşey olduğunu görüyor^sunuz ve kullanmaya devam edebiliyorsunuz

Uygulamadan hergün yeni teklifler çıkıyor. Bu sayede hergün devamlı puan kazanabiliyorsunuz !!!!

Kayıt sırasında aşşağıdaki kod numaramı kullanırsanız hem siz hem bende kazanmış olurum. Doğrudan 500 puan ile başlarsınız. Daha doğrusu bonusunuz bekleme durumundadır ve 1000 puanı geçtiğiniz anda hesabınıza yansır (bu bilgiyi ingilizce olarak FAQ kısmında görebilirsiniz) !!! Herhangi bir kod numarası kullanmazsanız 0 puan ile başlıyorsunuz !!!

KOD: JTGHYS

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Cevap: Android Telefonunla Kazanç İçin Yeni Site + Kendi Ödeme Kanıtım

3-5 tl için reklamların ve garip garip izin isteyen saçma sapan uygulamaların esiri olunacak yani. 2,5 dolar için binlerce dolar kazandiracagiz sisteme. Hiç gerek yok.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Hay bu kadar saçma bi uygulama yok indiriyorum puanimi vermiyor. Hiç uğraşmayın. Telefona zarar vermekten başka bir işe yaramıyor.
    Eski Nick'im hayyam482

Nereden
    İzmir
    @mete1980

Bağzen o şekilde aksama oluyor fakat sistem aslen düzgün işliyor. Bağzende puanınız sisteme geç yansıyor. Bu sunucu kaynaklı sanırım. Ama birkaç tıklamayla puan kazanmak ve az yada çok bunu paraya çevirebilmek güzel bence. Tabi herkezin fikrine saygım var.

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı mete1980 Nickli Üyeden Alıntı
    Bağzen o şekilde aksama oluyor fakat sistem aslen düzgün işliyor. Bağzende puanınız sisteme geç yansıyor. Bu sunucu kaynaklı sanırım. Ama birkaç tıklamayla puan kazanmak ve az yada çok bunu paraya çevirebilmek güzel bence. Tabi herkezin fikrine saygım var.
    hocam bunlar titan saadet zinciri gibi, kim kime kenetliyor belli değil, o sebeple ben girmem kimseye de tavsiye etmem. zamanında bir program vardı, günde 34 reklam geliyor izliyorduk o da bize para veriyordu, programın Rusyada ki ofisinden çıkan bilgiler akıllara zarardı, tüm sd kart ve rehber bilgileri server lardan çıktı. işin en tuhaf tarafıda .lost klasörü yedeğini bile alıyor olmasıydı. bilmem anlatabildim mi? . yani gerçekten de bir para geliyordur o konuda şüphem yok ama aldıkları daha fazladır
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Xerxes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    @Xerxes

Alıntı Nejat Nickli Üyeden Alıntı
    hocam bunlar titan saadet zinciri gibi, kim kime kenetliyor belli değil, o sebeple ben girmem kimseye de tavsiye etmem. zamanında bir program vardı, günde 34 reklam geliyor izliyorduk o da bize para veriyordu, programın Rusyada ki ofisinden çıkan bilgiler akıllara zarardı, tüm sd kart ve rehber bilgileri server lardan çıktı. işin en tuhaf tarafıda .lost klasörü yedeğini bile alıyor olmasıydı. bilmem anlatabildim mi? . yani gerçekten de bir para geliyordur o konuda şüphem yok ama aldıkları daha fazladır
    Haklısın hocam,
    Uygulamanın arka planda ne yaptığını tam bilemeyiz.

Ben kendi adıma, anket doldurarak ve cointellect'de sözleşme yaparak para kazanıyorum.
    Şuan yatırımımı çıkardım ve 10 $ artıya geçtim sayılır, bakalım ilerde ne olacak?

yatırım yaparak para kazanmak niyetinde olan arkadaşlara bir tavsiye sistemlerini tam anlamadan, yatırım yapmayın!
    Kullandığım Mobile Cihazlar ;
    1. Nokia 2110 (1996)
    2. Nokia 5110 (1999)
    3. Alcatel OT Pocket (2000)
    4. Panasonic GD55 (2003)
    5. Motorola A760 (2004)
    6. Motorola MPx200 (2005)
    7. HTC Artemis, P3300 (2008)
    8. HTC Touch2, Mega (2010)
    9. HTC One X (2011)
    10. Samsung Galaxy Note 2 (2012, 2013)
    11. Samsung Galaxy Note 3 + Samsung Hs 3000 Bluetooth Kulaklık + 64 Gb Class 10 MicroSD Kart (Ekim 2013 ...)
    12. Lg G2 Beyaz, 32 Gb (Ocak 2014)

Amma çok cihaz kullanmışım yaw.!

Bu Konu için Etiketler