İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Ortaya çıkan koşullar ve WhatsApp Inc'nin, Rafalense'ye uyarı mektubu göndermesinden dolayı Rafalense şöyle bir duyuru yaptı: "WhatsApp+'ın geliştirilmesi dün geceden itibaren durdurulmuştur ve artık bu uygulamayı geliştirmeye devam etmeyecek ya da desteklemeyeceğim." Yani WhatsApp+ artık tamamen kaldırıldı ve bundan sonra herhangi bir geliştirme söz konusu olamaz. Şunu söylemek isterim ki Rafalense'yi ve takımını takdir, bunca yıl bize destek olan, yanımızda olan herkese teşekkür

Bu konu 2930 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Whatsapp+ kapandi normal whatsapp' donus yapiniz. 2930 Reviews

Konuyu değerlendir: Whatsapp+ kapandi normal whatsapp' donus yapiniz.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2930 kez incelendi.

utkubilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @utkubilal

Whatsapp+ kapandi normal whatsapp' donus yapiniz.

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Ortaya çıkan koşullar ve WhatsApp Inc'nin, Rafalense'ye uyarı mektubu göndermesinden dolayı Rafalense şöyle bir duyuru yaptı:

"WhatsApp+'ın geliştirilmesi dün geceden itibaren durdurulmuştur ve artık bu uygulamayı geliştirmeye devam etmeyecek ya da desteklemeyeceğim."

Yani WhatsApp+ artık tamamen kaldırıldı ve bundan sonra herhangi bir geliştirme söz konusu olamaz.

Şunu söylemek isterim ki Rafalense'yi ve takımını takdir, bunca yıl bize destek olan, yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. Güzel bir yolculuktu ama yolun sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Saygılarımla Dr Mounib Al Rifai (WhatsApp+ resmi topluluk sahibi)"

Ayrıca uygulamanın internette ki resmi indirme linkleri kaldırılmıştır. Engel cezası gelmesinin nedenide budur.

UtkuBilal

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Cevap: Whatsapp+ kapandi normal whatsapp' donus yapiniz.

Ceza gelmeyenlere yakinda ceza gelecektir. Uyarıyı okuma ve plus sürümü kaldırma opsiyonu bırakıyorlar sanırım. .

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Vraptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    @Vraptor

Şimdi benim cihazımdada Whatsapp+ vardı. Cihazım 1 ay önce ekranı arızalandı ve kullanamadım. Şuan daha kurulu duruyor telefonu Nejat abiye gönderdim tedavi için bekliyorum. Ben şimdi bu 1 aylık süre icinde gelen mesajları okuyamayacakmıyım ?

Nereden
    istanbul
    @utkubilal

Sim karti cikarip baska bir telefonda whatsapp kullanmiyormusunuz.?

UtkuBilal

Vraptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    @Vraptor

Alıntı utkubilal Nickli Üyeden Alıntı
    Sim karti cikarip baska bir telefonda whatsapp kullanmiyormusunuz.?

UtkuBilal

Telefon sıkıntım vardı. İki hafta önce kardeşimin telefona taktım whatsapp kurdum. Sadece Whatsapp gruplarından gönderilen mesajlar gelmiş onlarda tamamı değil belirli bi tarihten sonrakiler. Biliyorum başkalarından mesaj geldiğini ama yeni telefona taktıgımda görememıstım.

Nereden
    istanbul
    @utkubilal

Ayni sim kart takili oldugunda geliyor olmasi lazim, fakat su olabilir mesela sms mesaji 1 gun sonra iletilemez ise iptal ediliyor ya whatsapp ta da boyle bir sey olabilir diye tahmin ediyorum.
    Ben cihaz degistirirken yedeklerle birlikte kurulum yaptigimda kayip yasamadim.

UtkuBilal