İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhabalar, 1.5 senelik telefonuma ilk aldıktan 3-4 ay sonra CyanogenMod for S3 Mini (http://maclaw.pl/) kurdum. Bugün telefonda SuperSU olmadığını farkettim ve hemen kurdum. Kurulum için seçim yapın dedi (normal veya ...) normal dedim, yeniden başlatmalısınız dedi ok dedim yeniden başladı. Açılınca telefon aşırı kasmaya başladı, sonra bir anda kapandı ve tekrardan açılmaya başladı, ama cyanogenmod'un oku aşırı yavaş dönmeye başladı (dona dona) ve açılmadı. Pil çıkardım, şimdi de tınk ediyor

Bu konu 3262 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
S3 Mini Telefonum Açılmıyor Acil Yardım Lazım! 3262 Reviews

Konuyu değerlendir: S3 Mini Telefonum Açılmıyor Acil Yardım Lazım!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3262 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @cagilberk

Exclamation S3 Mini Telefonum Açılmıyor Acil Yardım Lazım!

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhabalar, 1.5 senelik telefonuma ilk aldıktan 3-4 ay sonra CyanogenMod for S3 Mini (http://maclaw.pl/) kurdum. Bugün telefonda SuperSU olmadığını farkettim ve hemen kurdum. Kurulum için seçim yapın dedi (normal veya ...) normal dedim, yeniden başlatmalısınız dedi ok dedim yeniden başladı. Açılınca telefon aşırı kasmaya başladı, sonra bir anda kapandı ve tekrardan açılmaya başladı, ama cyanogenmod'un oku aşırı yavaş dönmeye başladı (dona dona) ve açılmadı. Pil çıkardım, şimdi de tınk ediyor ama ekranda hiçbir şey yok. Ne oldu telefona !

NightBlue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    444android
    @NightBlue01

Cevap: S3 Mini Telefonum Açılmıyor Acil Yardım Lazım!

Alıntı:
    cagilberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, 1.5 senelik telefonuma ilk aldıktan 3-4 ay sonra CyanogenMod for S3 Mini (http://maclaw.pl/) kurdum. Bugün telefonda SuperSU olmadığını farkettim ve hemen kurdum. Kurulum için seçim yapın dedi (normal veya ...) normal dedim, yeniden başlatmalısınız dedi ok dedim yeniden başladı. Açılınca telefon aşırı kasmaya başladı, sonra bir anda kapandı ve tekrardan açılmaya başladı, ama cyanogenmod'un oku aşırı yavaş dönmeye başladı (dona dona) ve açılmadı. Pil çıkardım, şimdi de tınk ediyor ama ekranda hiçbir şey yok. Ne oldu telefona !
    kardeşim supersu'dan kaynaklandığını düşünüyorsan supersuya gir ayarlara gir root'u kaldıra bas rootsuz olsun telin bak bi sorun devam ediyormu etmiyor mu.
    Sonucu bizimle paylaşırsan sevinirim.

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Nandroid yedek almismiydin?
    Romda normalde o hata yok muydu? Roottan sonra mı oldu?

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    İstanbul
    @cagilberk

Alıntı:
    NightBlue01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim supersu'dan kaynaklandığını düşünüyorsan supersuya gir ayarlara gir root'u kaldıra bas rootsuz olsun telin bak bi sorun devam ediyormu etmiyor mu.
    Sonucu bizimle paylaşırsan sevinirim.
    Alıntı:
    Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nandroid yedek almismiydin?
    Romda normalde o hata yok muydu? Roottan sonra mı oldu?
    Telefonu 1 saat uykuya bıraktım pilsiz halde, açıldığında aşırı derecede kasma vardı. Kapadım telefonu. Sıfırdan son çıkan CyanogenMod'a güncelledim. Açıldığında eskisi kadar olmasa da bir kasma mevcuttu. Telefonu kapatıp ses açma vs tuşlarına bastım. O menüden telefonu sıfırladım. Sıfır ve tertemiz CyanogenMod'un son sürümü olarak açıldı. Şu an sorunsuz kullanıyorum. İlginiz için teşekkürler .