İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaşlar N750 için Knox sayacı sıfırlama konusunda yardım istiyorum. Bilen yada sorunu çözen varsa lütfen yardım etsin. Note 3 N900 için var ama Neo için uyumlu değil.

Bu konu 5129 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
Knox Sayacı 5129 Reviews

Konuyu değerlendir: Knox Sayacı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5129 kez incelendi.

Konu: Knox Sayacı

Nereden
    Mersin
    @biberli33

Knox Sayacı

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaşlar N750 için Knox sayacı sıfırlama konusunda yardım istiyorum. Bilen yada sorunu çözen varsa lütfen yardım etsin. Note 3 N900 için var ama Neo için uyumlu değil.

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Cevap: Knox Sayacı

Servise mi vereceksiniz cihazi

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    BURSA
    @deepblue284

Bende bilmek istiyorum bu arkadaşın yazdığını tlf nu servise göndermiyeceğim ama yollamam gerekirse yapmam lazım.
    sırf bu konu için üye oldum internette en iyi forumlardan birtanesi biraz dolaştım ve üye oldum.
    Telefonu yeni aldım ve rotlu çıktı sıfır telefon anlasılır gibi değil ayrıca italya vodafondan alınma cihaz 2 yıl garantili paralel ithalat güya ama rootlu,hangi rom kurulu onu bile bilmiyorum.Knox 1 gözüküyor.neden rootladılar onuda anlamadım imei cihazın her yerinde aynı kutusunda pilin arkasında
    Yardım ederseniz sevinirim.

karargahx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    izmir
    @karargahx

Alıntı:
    deepblue284 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bilmek istiyorum bu arkadaşın yazdığını tlf nu servise göndermiyeceğim ama yollamam gerekirse yapmam lazım.
    sırf bu konu için üye oldum internette en iyi forumlardan birtanesi biraz dolaştım ve üye oldum.
    Telefonu yeni aldım ve rotlu çıktı sıfır telefon anlasılır gibi değil ayrıca italya vodafondan alınma cihaz 2 yıl garantili paralel ithalat güya ama rootlu,hangi rom kurulu onu bile bilmiyorum.Knox 1 gözüküyor.neden rootladılar onuda anlamadım imei cihazın her yerinde aynı kutusunda pilin arkasında
    Yardım ederseniz sevinirim.
    Hocam öncelikle bize güvendiğin için sağol. Malesef note 3 neo için knox 0 lama geliştirilmedi o yüzden birşey yapamıyoruz. Garantiye göndermemeye dikkat edicen zaten kolay kolayda gidiceğini sanmıyorum ileride belki çıkar ..

- - - Ek olarak - - -

Senin telefon sanırım Note 3 Neo LTE baktımda italya yazılım tek onda var.
    Ayarlar-genel-Cihaz hakkında- Ana bant sürümüne gel : N7505XXUCNG2 eğer buysa italya en güncel 4.4.2 sürümüdür değişikse anabant sürümü buraya yazarsın.
    Konu karargahx tarafından (09.02.15 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    BURSA
    @deepblue284

Tamam imşallah bozulmaz da göndermem parayla yaptırırız artık
    Evet aynen yazdığın gibi şimdi baktım N7505XXUCNG2 ve 4.4.2
    ilginiz için teşekkürler

- - - Ek olarak - - -

Ya zaten hayatımda telefon garantiye göndermedim.Bu telefonda zannetmiyorum canavar gibi hiçbir sorunu yok ama benim bir sorunum var garanti cep uygulamasına girdiğimde uyarı veriyor telefon rootlanmış diye vede risklidir diyor.Rootlayan kişi bu bilgilerime ulasabilirmi yani bir zararı olurmu bana onu merak ediyorum.Bu konuda bilgin varmı arkadaşım

- - - Ek olarak - - -

Birde sizce neden bu telefonu rootladılar bir fikriniz varmı sıfır aldım çünkü kenar jelatinleri bile üstündeydi

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    deepblue284 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam imşallah bozulmaz da göndermem parayla yaptırırız artık
    Evet aynen yazdığın gibi şimdi baktım N7505XXUCNG2 ve 4.4.2
    ilginiz için teşekkürler

- - - Ek olarak - - -

Ya zaten hayatımda telefon garantiye göndermedim.Bu telefonda zannetmiyorum canavar gibi hiçbir sorunu yok ama benim bir sorunum var garanti cep uygulamasına girdiğimde uyarı veriyor telefon rootlanmış diye vede risklidir diyor.Rootlayan kişi bu bilgilerime ulasabilirmi yani bir zararı olurmu bana onu merak ediyorum.Bu konuda bilgin varmı arkadaşım

- - - Ek olarak - - -

Birde sizce neden bu telefonu rootladılar bir fikriniz varmı sıfır aldım çünkü kenar jelatinleri bile üstündeydi
    sim kilidini açmak için root lamış olabilirler.

garanti bankası programını bende yıllarca kullandım, root olunca güvenlik sorunu olarak görüyor fakat ben bir sorun yaşamadım

Nereden
    BURSA
    @deepblue284

Evet olabilir mantıklı