İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Hayırlı geceler, freedom denen bir uygulamayı kullandım. Google Play kapandı falan ama çözdüm o işi de neyse daha önce kredi kartı numaramı Google Play'e vermedim bir sorun olur mu bende panik ataklık var sanırım yarım saattir korku var içimde bir bilgilendirirseniz çok iyi olur.Teşekkürler.

Bu konu 6124 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...
Freedom kullandım bir zararı var mıdır? 4,50 6124 Reviews

Konuyu değerlendir: Freedom kullandım bir zararı var mıdır?

5 üzerinden 4,50 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 6124 kez incelendi.

@alperblood510

Freedom kullandım bir zararı var mıdır?

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Hayırlı geceler, freedom denen bir uygulamayı kullandım. Google Play kapandı falan ama çözdüm o işi de neyse daha önce kredi kartı numaramı Google Play'e vermedim bir sorun olur mu bende panik ataklık var sanırım yarım saattir korku var içimde bir bilgilendirirseniz çok iyi olur.Teşekkürler.

Father - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Father

Cevap: Freedom kullandım bir zararı var mıdır?

Alıntı alperblood510 Nickli Üyeden Alıntı
    Freedom ilk kullandığında senden Google şifreni ister. Ancak satın alımlarda "Free Card ****" ibaresini kullanır, yani gerçekte olmayan bir kredi kartı. Endişe edeceğin bir durum yok, için rahat olsun.

Tapatalk

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı alperblood510 Nickli Üyeden Alıntı
    Yok be kardes hiç bişey olmaz

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

nitto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @nitto

Ama freedom u ilk defa kullananlar hic tedirgin olmadim diyenide birazcik ta olsa icine kurt dusmustur hadiii kendini kandirma: )) birazcik cekingenlik vardi hadii hadii: )) ( bunu okuyan freedomu kullanan herkese )

Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı nitto Nickli Üyeden Alıntı
    Ama freedom u ilk defa kullananlar hic tedirgin olmadim diyenide birazcik ta olsa icine kurt dusmustur hadiii kendini kandirma: )) birazcik cekingenlik vardi hadii hadii: )) ( bunu okuyan freedomu kullanan herkese )
    Freedom tema olarak gerçekten google play marketteki uygulamaları ücretsiz indirildiği sanılan basit bir APK dan ibaret.
    blackmart veya herhangi bir uygulama marketinden fark siz.
    Normalde bu Tür marketler , Crack Veya lisans denetimi kaldırılmış uygulamalar paylaşır. mesela mobogenie veya blackmart markete gireriz uygulama adını yazıp lisanssiz olarak indiririz. Freedom akillilik etmiş. play marketteki uygulamanın adını yazmaya gerek kalmadan Paylaş butOnu ekleyip lisanssiz sürümü varsa arayip ona yönlendiriyor. Çok akıllıca. sanılan gibi her uygulamayı ücretsiz indiremez. her uygulama güncel değildir. Yani korkmayı bırakın bu basit uygulamayı buyutmeye bile gerek yok.
    google üzerinden misal igo lisanssiz sürüm diye aratip APK indirip kurmakla freedom üzerinden indirmenin hiç bir farkı yok.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

nitto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @nitto

Guzel aciklama ben biraz saka ile karisik hani uygulamayi ilk gorup kullanmaya kalkisan kisilerde birazcik: ) olmustur diye dusundum uygulamaya gelen yorumlarda biraz etkili oldu dusunmemde yoksa ohoo neler yapayirukk) bedava internete giriyoruz aylardir gerci 3 5 gun once patladi en hizlilari diger operator den hat alacagim: )) mobilden 4 5 gb bu saatten sonra yetmez bize alistik sinirsiza: )))

tatlumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    @tatlumm

freedom sadece geçici çözüm ***** kayıt programı için pro sürüm satın alıyorum ama freedom kapatınca normal sürüme dönüyor

Ceyran_Enginarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Ceyran_Enginarı

Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    Freedom tema olarak gerçekten google play marketteki uygulamaları ücretsiz indirildiği sanılan basit bir APK dan ibaret.
    blackmart veya herhangi bir uygulama marketinden fark siz.
    Normalde bu Tür marketler , Crack Veya lisans denetimi kaldırılmış uygulamalar paylaşır. mesela mobogenie veya blackmart markete gireriz uygulama adını yazıp lisanssiz olarak indiririz. Freedom akillilik etmiş. play marketteki uygulamanın adını yazmaya gerek kalmadan Paylaş butOnu ekleyip lisanssiz sürümü varsa arayip ona yönlendiriyor. Çok akıllıca. sanılan gibi her uygulamayı ücretsiz indiremez. her uygulama güncel değildir. Yani korkmayı bırakın bu basit uygulamayı buyutmeye bile gerek yok.
    google üzerinden misal igo lisanssiz sürüm diye aratip APK indirip kurmakla freedom üzerinden indirmenin hiç bir farkı yok.
    [MENTION=1]Emre[/MENTION] senin bahsettiğin freestore uygulaması. Freedomun çalışma mantığı googleplaydan para alınan uygulamaları freedom ile açtığın zaman satın al dediğinde örneğin 200m oyun parası google playde 15tl diyelim onu sahte kredi kartı varmış gibi gösterip satın alıyorsun ve hesabına geliyor (genelde offline oyunlarda) Arkadaşın tereddütü sonuçta kendi gmail hesabınla sahte alımlar yaptığın için takibi olur mu benim anladığım kadarıyla? Ben de kullanıyorum ve aynı tereddütü yaşıyorum arkadaşım Abartmamak lazım.
    Eski Nick'im: astatin13

Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı Ceyran_Enginarı Nickli Üyeden Alıntı
    [MENTION=1]Emre[/MENTION] senin bahsettiğin freestore uygulaması. Freedomun çalışma mantığı googleplaydan para alınan uygulamaları freedom ile açtığın zaman satın al dediğinde örneğin 200m oyun parası google playde 15tl diyelim onu sahte kredi kartı varmış gibi gösterip satın alıyorsun ve hesabına geliyor (genelde offline oyunlarda) Arkadaşın tereddütü sonuçta kendi gmail hesabınla sahte alımlar yaptığın için takibi olur mu benim anladığım kadarıyla? Ben de kullanıyorum ve aynı tereddütü yaşıyorum arkadaşım Abartmamak lazım.
    Bu imkansız hocam
    Yer mi google onu.
    Dediklerin bence uygulamanın görsel kalabalığı

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Ceyran_Enginarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Ceyran_Enginarı

Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    Bu imkansız hocam
    Yer mi google onu.
    Dediklerin bence uygulamanın görsel kalabalığı
    Kesinlikle görsel değil [MENTION=1]Emre[/MENTION] ben %50-70 arası uygulama oyunlarda bunu yapabiliyorum. Ve silinmiyor ve gerçekten satın almış oluyorsun. Mesela o yöntemle premium satın alın denilen bi kaç uygulamayı premium satın aldım. Deneyebilirsin kesinlikle görsel değil
    Eski Nick'im: astatin13