İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Xperia L (4.2.2) Recovery Kurulumu (Rootlu) Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Rootlu Xperia L Android Sürümü 4.2.2 Olan cihazlara Recovery kurulumunu anlatıcam. İşlemlere başlamadan önce hatırlatma yapmak istiyorum telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda Pc Compenıum görüyorsa bir sıkıntı yok ama görmüyorsa yaşayacağınız problemlerden sorumluluk kabul etmiyorum.Bu hatırlatmamızıda yaptıktan sonra İsterseniz başlıyalım. Öncelikle indirmeniz gereken bir adet programımız var. DOWNLOAD:

Bu konu 4580 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Xperia L (4.2.2) Recovery Kurulumu (Rootlu) 4580 Reviews

Konuyu değerlendir: Xperia L (4.2.2) Recovery Kurulumu (Rootlu)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4580 kez incelendi.

Nereden
    İzmir
    @ustayoda

Xperia L (4.2.2) Recovery Kurulumu (Rootlu)

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Xperia L (4.2.2) Recovery Kurulumu (Rootlu)
    Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Rootlu Xperia L Android Sürümü 4.2.2 Olan cihazlara Recovery kurulumunu anlatıcam.
    İşlemlere başlamadan önce hatırlatma yapmak istiyorum telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda Pc Compenıum görüyorsa bir sıkıntı yok ama görmüyorsa yaşayacağınız problemlerden sorumluluk kabul etmiyorum.Bu hatırlatmamızıda yaptıktan sonra İsterseniz başlıyalım.

Öncelikle indirmeniz gereken bir adet programımız var.

DOWNLOAD:
    Recovery-Installer-1.8-XL.zip

Programımız indirdikten sonra bilgisayarınızda istediğiniz bir yere zipten klasöre çıkar deyip çıkaralım.
    Telefonumuzu Usb Kablosu ile Pc'ye bağlayalım.
    Çıkardığımız klasör içinde yer alan install.bat dosyasını çalıştıralım.Karşımıza Dos ortamında bir ekran gelicek gelen ekranda öncelikle hatırlatmada yaptığım gibi cihazınızı Pc Compenium görmüşse ekranda successful yazısını görüceksiniz hemen yazının altında kurmak istediğiniz Recovery seçeneklerini görüceksiniz hangisini kurmak istiyorsanız o numarayı seçip bilgisayarınızdan enter tuşuna basıp işlemin bitmesini bekleyin.
    İşlem bitince usb bağlantınızı çıkartıp programı kapatabilirsiniz.Sonra Telefonunuzu kapatın 5 sn bekleyin telefonunuzu açın SONY yazısını gördüğünüzde AŞAĞI SES TUŞUNA aralıklara basın Telefonunuzun altındaki ışık yandığında Recovery Ekranını görüceksiniz.
    Umarım beğenmişsinizdir.

Ayrıca Daha İyi Anlaşılması için Birde ***** Çektim Buyrun İzliyeyiniz.

Konu Erdem24 tarafından (13.11.14 Saat 01:26 ) değiştirilmiştir.

@[McsK]

Cevap: Xperia L (4.2.2) Recovery Kurulumu (Rootlu)

Güzel anlatım
    Tema da iyiymis

Nereden
    İzmir
    @ustayoda

Cevap: Xperia L (4.2.2) Recovery Kurulumu (Rootlu)

Tesekkur ederim