İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhabalar, Tablette (Ainol Novo 10 Hero) Vınn kullanılıyordu daha önceleri, sorunsuz internete bağlanıyordu; Avrupa yazılımı yüklemiştim E173u-2 model 3G modeme, her nedense kendiliğinden internete bağlanmamaya başladı yani tablet 3G modemi tanımıyordu. Birde E177 model 3G modem vardı onda da Mobile Partner 16.001.06.01.500 dashboardu kurup, Turkcell'in yazılımını silmiştim modemden, o da tablette internete bağlanıyordu sonra yazılımları kurcalarken, Mobile Partner'in sürümünü

Bu konu 2725 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Tablet ve 3G modem yazılımından anlayan arkadaşlar Vınn sorunu. 2725 Reviews

Konuyu değerlendir: Tablet ve 3G modem yazılımından anlayan arkadaşlar Vınn sorunu.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2725 kez incelendi.

Nereden
    Türkiye
    @dipsiz

Tablet Tablet ve 3G modem yazılımından anlayan arkadaşlar Vınn sorunu.

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Merhabalar,
    Tablette (Ainol Novo 10 Hero) Vınn kullanılıyordu daha önceleri, sorunsuz internete bağlanıyordu; Avrupa yazılımı yüklemiştim E173u-2 model 3G modeme, her nedense kendiliğinden internete bağlanmamaya başladı yani tablet 3G modemi tanımıyordu.

Birde E177 model 3G modem vardı onda da Mobile Partner 16.001.06.01.500 dashboardu kurup, Turkcell'in yazılımını silmiştim modemden, o da tablette internete bağlanıyordu sonra yazılımları kurcalarken, Mobile Partner'in sürümünü değiştirmiştim,ondan sonra o da tablette internete bağlanmadı.

E173'ü internete bağlatmak için yazılımları kurcalarken, programlar pc de kaldığı için,E177'in yazılımı değişmiş, o anda tablette internete bağlandı fakat benim amacım E173'i internete bağlatmak olduğu için yazılımları kurcalarken E177'in yazılımıda değişti terkrardan, bir dahada tablette internete bağlanamadım ondan sonra, keşke DC-Unlocker yazılımından dashboard ve firmware sürümlerine baksaymışm ondan sonra çok uğraştım, hatta cd-rom özellğini bile kapattım kodlarla ama nafile,tıkandım umarım bilen arkadaşlar vardır. Tabletin en güncel romunu bile yükledim, alakası yoktu çünkü daha önce çalışıyordu.

Teşekkürler...

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Tablet ve 3G modem yazılımından anlayan arkadaşlar Vınn sorunu.

Valla soruyu okurken aklıma şu geldi
    Şu duvarı badanalamalı mı yoksa badanalamamalı mı. Soruyu yazmak bile belli bir bilgi istiyor. İnşallah bilem duyan bir arkadaş olur da yardım eder

Nereden
    Türkiye
    @dipsiz

Cevap: Tablet ve 3G modem yazılımından anlayan arkadaşlar Vınn sorunu.

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla soruyu okurken aklıma şu geldi
    Şu duvarı badanalamalı mı yoksa badanalamamalı mı. Soruyu yazmak bile belli bir bilgi istiyor. İnşallah bilem duyan bir arkadaş olur da yardım eder
    İlginiz için teşekkür ederim. Tablette benim değil aslında (bir yakınımın) işin içinden çıkamadım. Dediğiniz gibi inşallah bilen arkadaşlar yardımcı olur.

Bu Konu için Etiketler