İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

HERKSE MERHABA...ALİEXPRESSDEN LENOVO VİBE Z SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM..ŞU ANDA BU TELEFONU KULLANAN ARKADAŞLAR YORUMLARINI PAYLAŞIRLARSA HEM BEN HEMDE SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR FAYDALANIRLAR..VİBE Z'NİN BİLDİĞİM KADARIYLA İKİ MODELİ VAR..VİBE Z 4G LTE TEK SİM--VİBE Z DUAL SİM..ALİ EXPRESSTE HİÇ TEK SİM LTE GÖRMEDİM..O YÜZDEN DUAL SİM ALICAM..SİZİN YORUMLARINIZA GÖRE KARAR VERİCEM TABİKİ..ARTISIYLA EKSİSİYLE DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM..AYRICA ALİEXPRESTEN TAVSİYE

Bu konu 12390 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...
Lenovo vibe z kullanici yorumlari..deneyimler..!!!! 12390 Reviews

Konuyu değerlendir: Lenovo vibe z kullanici yorumlari..deneyimler..!!!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12390 kez incelendi.

Nereden
    izmir
    @karatoprak82

Cevap: Lenovo vibe z kullanici yorumlari..deneyimler..!!!!

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle keşke küçük harfler kullanarak yazsaydınız diyeceğim.

Cihazı hem satıyor hemde kullanıyorum. Kılıflarını dahi getireceğim. Bir çeşit geldi şu an. Diğerleri gelmedi.

Cihaz donanım. İle ilgili her konuda çok çok iyi.
    Isınma donma tekleme yok
    Dual sim bulursun
    Sim 1 3G sim2 2G çalışır
    Lipo pil Teknolojisi ile çok iyi konumda
    Kamerası cidden çok iyi. On kamera selfie de ben farklıyım diyecek kadar iyi
    İmei sorun olmuyor
    Snapdragon 800 işlemci ile her oyunu açıyor
    Html hızı en yüksek cihazlardan biri
    Full HD ekran oldukça iyi

Dez avantajı
    4.2.2 alırsan 4.4.2 ye zor güncelleniyor. Ama imkansız değil
    Rom %30 40 gibi tr dil sahibi oluyor ama Custom rom yüklersen tam türkçe dil rom da mevcut
    Baska en küçük hatası olmayan bir telefon. Oneplus one mi3 oppo gibi cihazlarda görünen sarı ekran lekesi sorunu asla olmaz .

Ben oldukça fazla sattım. Sıfır şikayet aldım. Şikayetler genellikle telefonu kullanmayı bilmemekten kaynaklanıyor
    valla nejat hocam..bi kayıt durumunu ve fiyatını paylaşırsan bi değerlendirmek isterim..?

Nereden
    izmir
    @karatoprak82

Alıntı:
    xtrem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla yurt dışında değilsen,burya gelmesi %10 luk ihtimal tr de 75 dolar sınırı var hadi onu geçti xray dan nasıl geçecek gelirse haber ver kardeşim kimden aldinsa benimde aklımda bir cihaz var.birde aliexpres satıcılarına dikkat edilmesi gerektiğini duymuştum,dolandırıcı olma ihtimalleri yüksek.paypal gibi bir korumada yok aman dikkat

NOTE II & Tapatalk
    Walla hocam haklısın ama..şu an için bi alışverişim olmadı daha bu adamla..açıklamalarında gümrükten geçmesi için 28$ medya oynatıcı olarak bildirdiğini ve x rayden geçmesi için çift katlı aliminyum folyo ile paketledini yazmış..ve türkiyeden bir iki müşterisi var..feedback te fazla bi yorumu yok ama ne kadar güvenilir bilemem tabi...

Nereden
    ankara
    @xtrem06

Alıntı:
    karatoprak82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla hocam haklısın ama..şu an için bi alışverişim olmadı daha bu adamla..açıklamalarında gümrükten geçmesi için 28$ medya oynatıcı olarak bildirdiğini ve x rayden geçmesi için çift katlı aliminyum folyo ile paketledini yazmış..ve türkiyeden bir iki müşterisi var..feedback te fazla bi yorumu yok ama ne kadar güvenilir bilemem tabi...
    bence aliexpres yerine tinydeal,pandawill,lightinthebox,buyicoins,minidea l gibi paypal ile çalışanlarla alışveriş yapmak daha mantıklı.çünkü ürün eline ulaşmasa bile 45 gün dolmadan paypal ile irtibata geçip paranı geri alabilirsin ama aliexpres te disbute vs bayağı sıkıntılı olduğu duymuştum

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı:
    karatoprak82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla nejat hocam..bi kayıt durumunu ve fiyatını paylaşırsan bi değerlendirmek isterim..?
    Pasaport kaydı yok bende. Ama piyasada imei yazılıyor bu cihaza 50 tl gibi fiyatı var. Telefon ise 1000 tl . Forum üyelerine 975 tl

@haraczade

Aliexpress ten kesinlikle telefon almanızı önermem medya oynatıcı vb falan diyerek gümrükten geçmesinde yardımcı olurum diyorsa telefon dışı birşey gönderir size kandırmış olur kesinlikle gümrükten posta yolu ile telefon geçmesi mümkün değildir

Nereden
    izmir
    @karatoprak82

Alıntı:
    haraczade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aliexpress ten kesinlikle telefon almanızı önermem medya oynatıcı vb falan diyerek gümrükten geçmesinde yardımcı olurum diyorsa telefon dışı birşey gönderir size kandırmış olur kesinlikle gümrükten posta yolu ile telefon geçmesi mümkün değildir
    Sizin olumlu olumsuz bi deneyiminiz oldu mu acaba?olduysa paylaşırmısınız?veya tavsiye edeceğiniz bi satıcı var mı?

@haraczade

Ali expressten telefon vb gümrük problemli ürün hiç almadım ama bir defa sd kart bir defada telefon kılıfı gönderilmedi o dönemde dispute seçeneği de yoktu. Maddesel kaybım çok olmadı ama aşırı derecede zoruma gitti. Orjinal ürün sevk etmiyorlar uygun fiyatlı ürünler içinde, fiyatı uygun olan her ürün replika. Telefon konusunda hem satıcı hem gümrük problemi olduğu düşünülürse iki kere risk almak olur bencr

Nereden
    izmir
    @karatoprak82

Alıntı:
    haraczade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali expressten telefon vb gümrük problemli ürün hiç almadım ama bir defa sd kart bir defada telefon kılıfı gönderilmedi o dönemde dispute seçeneği de yoktu. Maddesel kaybım çok olmadı ama aşırı derecede zoruma gitti. Orjinal ürün sevk etmiyorlar uygun fiyatlı ürünler içinde, fiyatı uygun olan her ürün replika. Telefon konusunda hem satıcı hem gümrük problemi olduğu düşünülürse iki kere risk almak olur bencr
    paylaşımınız için teşekkür ederim..

@serdarmira

Selam arkadaşlar sizlerden bir konuda bilgi almal istiyorum mümkünse bende lenovo k910 var tam türkçe menü olmadığından dolayı yapamadığım birşey var pil 10 düştüğü zaman hiç bir işlem yapamıyorum sürekli ekrana çalışmayı notification çalışmayı durdurdu diyor %10 düştüğünde nasıl kurtulurum bundan

Bu Konu için Etiketler