İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

http://faceniff.ponury.net/wifikill/wfk_main_thumb.jpghttp://faceniff.ponury.net/wifikill/wfk_pref1_thumb.jpghttp://faceniff.ponury.net/wifikill/wfk_pref2_thumb.jpg Bağlandığınız Wifi ağındaki internet bağlantısını kesin sadece siz kullanın. Root gerektirir. Reset problemi yaşayanlar var yedek almadan kurmayınız. http://www.444android.com/attachment...3&d=1331413343

Bu konu 10465 kez görüntülendi 24 yorum aldı ...
Wi-Fi Kill ( İnterneti sadece siz kullanın ) ( Android ) 10465 Reviews

Konuyu değerlendir: Wi-Fi Kill ( İnterneti sadece siz kullanın ) ( Android )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 10465 kez incelendi.

fatihya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya

Wi-Fi Kill ( İnterneti sadece siz kullanın ) ( Android )

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek

Bağlandığınız Wifi ağındaki internet bağlantısını kesin sadece siz kullanın. Root gerektirir. Reset problemi yaşayanlar var yedek almadan kurmayınız.

http://www.444android.com/attachment...3&d=1331413343

Konu Nejat tarafından (13.12.12 Saat 09:42 ) değiştirilmiştir.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    Yaptığı iş büyük olunca, böyle nazlarini da çekmek lazım

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2 Beta-2

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

bark_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    kocaeli
    @bark_41
    Valla bu gün bi hevesle arkadaşla otururken deneyim dedim,çaktırmadan hevesim kursağımda kaldı.ben bağlanamıyom,sen nasıl bağlanıyosun dedirtmek istedim olmadı bide üstüne üstlük tel.dondu.

@kivi
    hocam sen o telefonu at çöpe...Bende şıp diye açılıyor.starta basıyorsun ağları tarıyor sonra bulduklarından ister birisini kes ister hepsini...Şimdiye kadar 1oolerce kez kullandım hiç bir hata almadım ve diğer kullanıcılardan da duymadım..

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    Alıntı Dr.Android Nickli Üyeden Alıntı
    hocam sen o telefonu at çöpe...Bende şıp diye açılıyor.starta basıyorsun ağları tarıyor sonra bulduklarından ister birisini kes ister hepsini...Şimdiye kadar 1oolerce kez kullandım hiç bir hata almadım ve diğer kullanıcılardan da duymadım..
    gider yapma üyelere

Nereden
    kocaeli
    @bark_41
    Alıntı Dr.Android Nickli Üyeden Alıntı
    Valla üstadım burnumun üstüne kuş pisledi diye kızıp burnumu kesip atacak değilim)
    Sanırım ics den kaynaklanıyor,yada romdan,siz hangi teli.ve romu kullaniyorsunuz?

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı bark_41 Nickli Üyeden Alıntı
    Valla üstadım burnumun üstüne kuş pisledi diye kızıp burnumu kesip atacak değilim)
    Sanırım ics den kaynaklanıyor,yada romdan,siz hangi teli.ve romu kullaniyorsunuz?
    dr. ics romda kullanıyor, telefonuda sensation
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    kocaeli
    @bark_41
    Akşam ics arhd kurup ondada deniyecegim,sonra tekrar eleganciada deneyeceğim.güzel ve ilginç bi uygulama,arkadaşa arkadasda samsung jet var telefon degistirtecegim ona

Nereden
    kocaeli
    @bark_41
    Evet arkadaşlar,bu uygulamayı İCS ARHD 6.5.3 ve ELEGANCİA İCS 3.4.1a romlarında denedim.Kablosuz ağa bağlı iki bilgisayar,iki cep telefonu;biri samsung,digeri nokia n95 üzerinde test ettim.WİFİ KİLL uygulamasını açtım,ekranın üst kısmında off ve all menülerinden off kısmını on yaptım yani proğramı aktifledim,1 den 100'e kadar saymaya başladı ve ağa balı olan cihazların ıp si çıkmaya başladı.bunların hepsini yukarıda ki all,yazan kutucuğa tık koyarak işaretledim.Cihazları tek tek denediğimde bu proğram bir tek nokia n95 in interneti kesti.diğer cihazlar tıkır tıkır hala nete bağlı ve her siteye giriyordu.AYRICA artık bu kadar test yeter dedim ve proğramı kapatmak istediğimde,on yazan kısmı tekrar off yaptığımda telefon kendi kendine reset attı.Bunu defalarca denedim.sizlerde eğer bu romlardan birini kullanıyorsanız,benim için bu proğramı test ederseniz çok memnun kalacağım.teşekkürler.
    Konu bark_41 tarafından (25.03.12 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    kocaeli
    @bark_41
    Bu ilginç ve eğlenceli programı deneyen yokmu arkadaşlar,Şöyle düşünün arkadaşlarınızla WiFi si olan bi kafede oturuyorsunuz, cepten şöyle bir nete bağlanıyorsunuz, ilk önce herkesin baglanmasina izin veriyorsunuz, sonra teker teker herkesin netini engelliyorsunuz, bir tek sizde internet var ve sizden başka hiç bir arkadasiniz nete bağlanamiyor.Ne caka ama.Ve artık o elinizdeki cihazları değiştirmenin vakti geldi diyerek son bombayı patlatiyorsunuz. WiFi ye bağlanabilmekte bile bu kadar aciz kalıyorlar atın. O elinizdeki şeyleri çöpe deyip hepsine, HTC veya SAMSUNGUN akıllı android telefonlarından almaya mecbur ediyorsunuz, Ellerindeki telefonlardan nefret ettirebilmek ne zevk ama, biraz kapitalist ve acımasızca ama
    Konu bark_41 tarafından (14.04.12 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.